Paweł Wszołek wróci do Legii?

redakcja

Autor:redakcja

29 grudnia 2021, 13:02 • 1 min czytania

Reklama
Paweł Wszołek wróci do Legii?

Sebastian Staszewski z portalu „InteriaSport.pl” informuje, że Paweł Wszołek znalazł się na liście życzeń Aleksandara Vukovicia. Trener Legii go ceni i chętnie zobaczyłby go z powrotem w Warszawie. Do transferu miałoby dojść już zimą, ale Union Berlin będzie chciał jakieś pieniądze.

Reklama

Wszołek został zweryfikowany przez Bundesligę. Ba, dokładniej mówiąc – przez treningi w klubie z Bundesligi, bo na murawę nie wszedł ani razu. Zaliczył tylko 17 minut w Pucharze Niemiec, a poza tym nawet nie jest brany pod uwagę przy kadrze meczowej.

Właśnie z Legii przeszedł w lipcu do Berlina. Okazał się jednak totalnym niewypałem i nie dziwi nas, że mógłby chcieć wrócić. Z Legią ma całkiem niezłe wspomnienia, bo przez dwa sezony nastukał 12 bramek i 16 asyst. Gorzej było wtedy, gdy mistrz Polski zaczął grać systemem z wahadłowymi. Wszołek stracił swoją pozycję. Wydaje się, że trener Vuković będzie chciał odejść od tego rozwiązania i wrócić do ustawienia ze skrzydłowymi.

CZYTAJ TAKŻE:

Fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank