Emreli jednak zdrowy? Legia poinformowała o powtórnym teście

redakcja

Autor:redakcja

12 października 2021, 11:18 • 1 min czytania

Reklama
Emreli jednak zdrowy? Legia poinformowała o powtórnym teście

Dobre informacje przekazała dziennikarzom rzecznik Legii Warszawa, Iza Kruk. Klub wobec komunikatu azerskiego związku piłkarskiego o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u Mahira Emreliego, skontaktował się z federacją. Według wiedzy Legii – wykonano od razu powtórny test, który dał wynik negatywny. Emreli nie wykazuje żadnych objawów i czuje się dobrze, poza tym był zaszczepiony.

Reklama

I Azerbejdżan, i Legia Warszawa będą teraz czekać w napięciu na to, co dalej. Jak pokazała przeszłość – procedury są tutaj bardzo niejednoznaczne, zwłaszcza, gdy mowa o meczu rozgrywanym w Serbii przez reprezentanta Azerbejdżanu pozostającego piłkarzem polskiego klubu. Choć UEFA usilnie próbuje ujednolicić reguły – przy takich sytuacjach, gdy zawodnik otrzymuje na przestrzeni paru godzin dwa różne wyniki, nadal trzeba improwizować.

Kibicom Legii pozostaje wierzyć, że Emreli nawet jeśli opuści dzisiejszy mecz Serbii z Azerbejdżanem, to będzie zdrowy i gotowy na mecze z Lechem Poznań oraz Napoli.

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank