Gula: – Zespół jest w procesie budowy

redakcja

Autor:redakcja

18 września 2021, 16:32 • 1 min czytania

Reklama
Gula: – Zespół jest w procesie budowy

Jak skomentować porażkę swojego zespołu 0:5? Porażkę bezdyskusyjną, całkowicie zasłużoną? No cóż, przed takim wyzwaniem stanął Adrian Gula, szkoleniowiec Wisły Kraków.

Reklama

Adrian Gula (transkrypcja GazetaKrakowska): – Myślę, że Lech zagrał dobry mecz, a my nie pokazaliśmy swojej intensywności i jakości. Zarówno w ofensywie jak i defensywie. Lech to wykorzystał. W piłce nożnej czasami są takie dni. Mam nadzieję, że dla nas to będzie właśnie taki jeden dzień i już w następnych dniach pokażemy to, co Wisła pokazywała w ostatnich trzech kolejkach. Czyli to, co grała z Legią, Lechią czy wcześniej z Górnikiem Łęczna. Dla mnie ten mecz to też jest informacja. Zespół jest w procesie budowy. Taki wynik to oczywiście ból, ale jednocześnie jest to dla mnie informacja, jak szybko musimy zrobić postęp.

Trzeba przyznać, że Wisła ogółem na pewno nie jest tak zła, jak w tym meczu. No i to przede wszystkim Lech zagrał wspaniale, a nie Wisła aż tak źle.

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank