Drągowski wrócił i zebrał dobre noty

18 września 2021, 19:08 • 1 min czytania 2 komentarze

Bartłomiej Drągowski nie nagrał się zbytnio w tym sezonie Serie A. W pierwszym meczu po 17 minutach zobaczył czerwoną kartkę. Pauzował z Torino, z Atalantą usiadł na ławie. Również w Coppa Italia przeciw Cosenzie nie miał okazji powąchać murawy. Dlatego tak istotne było dla niego dzisiejsze spotkanie z Genoą na wyjeździe, bo zagrał od pierwszej minuty.

Fiorentina wygrała z Genoą 2:1. Nie udało się Polakowi zachować czystego konta, ponieważ w końcówce Fiorentina sprokurowała karnego. Wcześniej Drągowski popisał się przede wszystkim przy sytuacji z 25 minuty, kiedy zatrzymał Destro. Okazja ta od 35 sekundy:

ViolaNews.com dała Drągowskiemu notę 6. Zdaniem portalu Drągowski nie wyglądał jeszcze najlepiej w grze nogami, ale w kluczowym momencie, przy wspomnianej sytuacji, uratował Fiorentinę. Zareagował, miał refleks.

Eurosport.it także dał Drągowskiemu 6, tak samo jak CalcioNews24.