PLP wybrało nowego wiceprezesa oraz członków Komisji Rewizyjnej

redakcja

Autor:redakcja

09 lipca 2021, 17:17 • 1 min czytania

Reklama
PLP wybrało nowego wiceprezesa oraz członków Komisji Rewizyjnej

Podczas zwyczajnego walnego zgromadzenia członków Pierwszej Ligi Piłkarskiej dyrektor Chrobrego Głogów Zbigniew Prejs został wybrany wiceprezesem zarządu – poinformował portal 90minut.pl

Reklama

Prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej od lipca 2019 roku jest Marcin Janicki, a jednym z dwóch wiceprezesów jest także prezes GKS-u Tychy Leszek Bartnicki. Członkami komisji rewizyjnej, której przewodniczącą jest Martyna Pajączek, zostali prezes Widzewa Łódź Mateusz Dróżdż oraz prezes Podbeskidzia Bielsko-Biała Bogdan Kłys.

Pierwszoligowcy wybrali też swoich kandydatów na wybory podczas zjazdu PZPN-u, podczas którego wybrany zostanie również nowy prezes związku. Wybrano dwóch kandydatów do zarządu – Marcina Janickiego i Tomasza Lisińskiego. Kandydatem pierwszej ligi do komisji rewizyjnej został natomiast prezes ŁKS Łódź, Tomasz Salski. TVP Sport informuje, że te decyzje to pomyślne wiadomości dla Cezarego Kuleszy, bowiem Lisiński i Salski są kojarzeni z „obozem” Kuleszy.

Źr. 90minut.pl/TVP Sport, Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank