Świetnie zaczęło się pucharowe lato w wykonaniu polskich drużyn. Zaledwie dwie minuty potrzebowała Legia, aby napocząć mistrza Norwegii na jego terenie. Gola strzelił Luquiinhas po asyście Skibickiego.
Reklama
Pięknie zaczyna walkę o Ligę Mistrzów @LegiaWarszawa! już w 2. minucie dał prowadzenie mistrzom Polski w meczu z norweskim Bodo/Glimt ⚽ Trwa transmisja w #tvpsport i online! pic.twitter.com/OrFxBAYybd
— TVP SPORT (@sport_tvppl) July 7, 2021