To będzie ciekawe lato dla Kamila Grosickiego. Owszem, 33 lata na karku, pewne drzwi się już zamknęły. Ale przecież zarazem wciąż Grosicki może znaleźć dobry klub, szczególnie, że ma kartę na ręku.
Ciekawe doniesienia przyszły z Turcji. Według portalu „Yeni Asir”, Kamil Grosicki mógłby znaleźć klub w lidze tureckiej. Tureccy dziennikarze przekonują, że był już kontakt pomiędzy Goztepe a menadżerem Grosika. Goztepe w minionym sezonie zajęło dziesiąte miejsce w Super Lig.
Grosika rzecz jasna w Turcji pamiętają, zapisał tutaj fajną kartę. Grał tutaj od wiosny 2011 roku do jesieni 2013, a radził sobie na tyle dobrze, by trafić do Ligue 1. Na pewno w Turcji mógłby liczyć na dobry kontrakt.
Fot. FotoPyK
Fot. FotoPyK