Kibice w Bundeslidze wracają na stadiony

redakcja

Autor:redakcja

06 lipca 2021, 15:58 • 1 min czytania

Reklama
Kibice w Bundeslidze wracają na stadiony

W nowym sezonie Bundesligi kibice wrócą na stadiony. Jak podaje „Bild”, dziś niemieckie władze podjęły decyzję w tej sprawie.

Reklama

Zezwolono na maksymalnie 50-procentowe obłożenie trybun, ale graniczną liczbą widzów jest 25 tysięcy. Wyjątek stanowi Bawaria, w której najbardziej daje o sobie znać wariant Delta. Tam będzie mogło wejść nie więcej niż 20 tys. ludzi, co daje na przykład 35% pojemności w przypadku Allianz Areny.

Oprócz tego na stadionach zacznie obowiązywać całkowity zakaz sprzedawania i spożywania alkoholu.

Aby zobaczyć na żywo mecze Bundesligi, trzeba będzie być zaszczepionym na koronawirusa, mieć status ozdrowieńca lub posiadać aktualny test z negatywnym wynikiem.

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank