Wtorek z Weszło FM: ostatnia kolejka w grupie D na EURO, popołudniowa audycja z Wojtkiem i Moniką

redakcja

Autor:redakcja

21 czerwca 2021, 21:53 • 2 min czytania

Reklama
Wtorek z Weszło FM: ostatnia kolejka w grupie D na EURO, popołudniowa audycja z Wojtkiem i Moniką

Kończymy powoli zmagania grupowe na mistrzostwach Europy. We wtorek finałowe rozstrzygnięcia w grupie D, ale to nie jedyne radiowe atrakcje, które przygotowaliśmy.

Reklama

Szczegóły znajdziecie poniżej:

07:00 – 10:00 – „Dwójka bez Sternika” – o poranku usłyszycie duet Wojtka Pieli i Daniela Żórawskiego, którzy zadbają o przegląd prasy (ze szczególnym uwzględnieniem horoskopów). Będą też rozmowy o nowym trenerze ŁKS-u, a także o nastrojach w Szwecji na kilkadziesiąt godzin przed meczem „Trzech Koron” z Polską.

10:00 – 11:00 – Stan Euro – w programie Pawła Paczula obszerne podsumowanie poniedziałkowych wydarzeń na czempionacie Starego Kontynentu w #DobrymSkładzie

11:00 – 12:00 – „W Ciemno” – audycja Marcina Ryszki dowodzi, że bariery istnieją tylko w naszych głowach. To dawka pozytywnej energii na cały dzień.

Reklama

12:00 – 13:00 – „Na Zapleczu” – Szymon Janczyk i Daniel Ciechański – wraz ze swoimi gośćmi – podsumują baraże o Ekstraklasę, a także I ligę, które rozstrzygnęły się w minionym tygodniu.

13:00 – 14:00 – „Tenis Klub” – Adam Romer i Artur Rolak zapowiedzą emocje, które wystartują w poniedziałek na słynnych kortach Wimbledonu.

14:00 – 15:00 – Temat Dnia – czym żyje sportowy świat w poniedziałek, sprawdzą Daniel Ciechański i Monika Wądołowska.

15:00 – 16:05 – #KiedyśToByło – tym razem w nostalgicznej audycji zajrzymy na nieistniejące bądź nieużywane od jakiegoś czasu obiekty piłkarskie, które przez lat były domami Juventusu, Atletico, Bayernu Monachium czy West Ham United.

Reklama

16:05 – 17:30 – Magazyn Lig Egzotycznych – Adam Kotleszka i jego świta zabierze was do Brazylii, by sprawdzić poziom piłki nożnej w kraju kawy.

18:00 – 20:00 – Popołudnie z Weszło FM – Wojciech Piela i Monika Wądołowska są gwarantem dobrego humoru, ale i merytorycznych rozmów o trwających mistrzostwach Europy czy przygotowaniach polskich klubów do europejskich pucharów.

20:00 – 21:00 – Studio przedmeczowe (Prowadzenie: Kamil Kania)

21:00 – 23:00 – Mistrzowskie studio do meczów Chorwacja – Szkocja i Czechy – Anglia (Prowadzenie: Kamil Gapiński i Kamil Kania)

Reklama

23:00 – HejtPark Kanału Sportowego po finałowych rozstrzygnięciach grupy D.

We wtorek możecie też słuchać naszych „Asów Serwisowych”, czyli najnowszych informacji ze świata sportu zaserwowanych w kilkuminutowej pigułce. Czytać będzie je dla Was Monika Wądołowska.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama