Torreira znów nalega na transfer do Argentyny

redakcja

Autor:redakcja

15 kwietnia 2021, 17:25 • 1 min czytania

Reklama
Torreira znów nalega na transfer do Argentyny

– Nie chcę już grać w Europie. Chcę grać dla Boca Juniors. To nie żadna gwałtowna decyzja – mówił kilkanaście dni temu Lucas Torreira, którego matka zmarła na koronawirusa. To właśnie to traumatyczne wydarzenie sprawiło, że Urugwajczyk chce kontynuować karierę bliżej rodzinnych stron. Jeśli komuś wydawało się, że z czasem zmieni swą decyzję, to wiele wskazuje na to, że nie. 

Reklama

Piłkarz Arsenalu, który obecnie przebywa na wypożyczeniu do Atletico Madryt, właśnie ponowił swój apel do władz Kanonierów. Zgodnie z umową wraz z końcem czerwca pomocnik powinien wrócić do londyńskiego klubu, z którym wiąże go jeszcze dwuletni kontrakt. Ale 25-latek w podcaście Perfila Bulosa podtrzymuje, że widzi swą przyszłość inaczej.

– Chcę trafić teraz do Boca. Mam 25 lat i wiem, że to klub, który gra o wielkie cele. Oczywiście liczę się z tym, że nie będzie to łatwe. Władze klubu powinny dogadać się z Arsenalem na roczne wypożyczenie – zasugerował Torreira.

Przypomnijmy – Arsenal wykupił go z Sampdorii za blisko 30 milionów euro.

Fot. newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank