Stacja Bułgarska #36 – Smyk, Nawrot, Cytrowski

redakcja

Autor:redakcja

12 grudnia 2018, 17:07 • 1 min czytania

Reklama
Stacja Bułgarska #36 – Smyk, Nawrot, Cytrowski

Lech Poznań wygrał pierwszy mecz za kadencji Adama Nawałki. Dzięki trafieniom Christiana Gytkjaera i Joao Amarala lechici ograli ekipę Śląska Wrocław. W “Stacji Bułgarska” rozmawialiśmy o znaczeniu tego zwycięstwa, ale zdecydowanie więcej czasu poświęciliśmy na temat fatalnej murawy na stadionie przy Bułgarskiej (ta zostanie wymieniona na przełomie roku). Dyskutowaliśmy też o znaczeniu nowych przepisów dla Kolejorza – czy zniesienie limitów graczy spoza Unii Europejskiej pozwoli Lechowi na otwarcie nowych rynków transferowych? I jak Kolejorz zareaguje na obowiązek gry młodzieżowca? Gośćmi Damiana Smyka byli Radosław Nawrot (Gazeta Wyborcza) oraz Dawid Cytrowski (Radio Poznań).

Reklama

fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Weszło

Reklama