post

Opublikowane 12.05.2018 19:50 przez

redakcja

Mecz spod znaku peta i puszki. Były race, był doping, było czternaście bramek. A my jesteśmy cholernie dumni, że to wszystko udało się spiąć organizacyjnie. I podołać sportowo. A rywali mieliśmy nie z pierwszej łapanki. Naprzeciw stanął naprawdę mocny zespół Kartoflisk, który już z niejednego pieca chleb jadł. Ale daliśmy radę!

W sobotę rano w jednym z bałuckich mieszkań zadzwonił budzik. Średniego wzrostu blondyn zerwał się wraz z pierwszym dźwiękiem płynącym z telefonu. Na ten poranek czekał od lat. To nie był jeden z wielu dni, które jak koraliki różańca przechodziły przez jego palce. To był TEN dzień.

Jakub Olkiewicz, prezes klubu KTS Weszło, obudził się wręcz nabrzmiały od optymizmu i pewnie w ten sposób tłumaczył sobie lekkie wybrzuszenie na przedzie swej koszulki, gdy rano przeglądał się przed lustrem. Ponoć sam Marlon Brando czerpał inspirację do roli Vito Corleone oglądając tego poranka Olkiewicza. Pewność siebie biła od prezesa, którego drużyna miała wkrótce rozegrać swój historyczny mecz. Historyczny, bo pierwszy w dziejach tego młodego tworu piłkarsko-towarzyskiego. Historia tworzyła się na naszych oczach.

Karton z piłkami trafił do bagażnika, stroje były już w drodze, a piłkarze KTS Weszło przybywali na stadion. Na ich twarzach rysowało się zniecierpliwienie – wkrótce mieli stać się dla Weszło tymi, kim dla Greków stał się legendarny bastion trzystu. Na stadion Marymontu docierali też nieustraszeni rywale, czyli zespół Kartoflisk.

Już na blisko pół godziny przed rozpoczęciem spotkania trybuna stadionu Marymontu wypełniła się po brzegi. Znany skądinąd spiker zaapelował do fanów zajmujących sektory VIP. – Zejdźcie, kurwa, z tych balkonów, bo one mają dwieście lat i zaraz stamtąd zlecicie – uprzejmie poprosił.

WARSZAWA 12.05.2018 SPARING KTS WESZLO KARTOFLISKA FOT. MARCIN SZYMCZYK/ 400mm.pl

Gdy gladiatorzy KTS-u wybiegli na rozgrzewkę kibice gości oniemieli. – Ej… u nich grają sami chudzi – zauważyli ci przytomniejsi. I faktycznie – łączna masa podstawowego składu Kartoflisk przerastała kilogramy przywiezione przez wszystkich zawodników Weszło. Piłkarze spod znaku kartofla odznaczali się jednak niebagatelnym bagażem doświadczeń. O tych gagatkach krążą legendy – jeden z nich posiada ponoć rekord na gruszce bokserskiej w Kołobrzegu, inny zjadł śledzie w zalewie musztardowej i się nie porzygał.

Wkrótce do swoich weszlackich wojów dołączył Wojciech Kowalczyk, menedżer zespołu. – Wojtek, cieszymy się, że dożyłeś – złośliwie zaczepił go spiker. Wicemistrz olimpijski po wielu castingach (trzech) i po szeregu mikrocykli treningowych (jedno spotkanie) wespół z trenerem Kamilem Pawlakiem wyłonili kadrę meczową. Wyjściowa jedenastka została zestawiona w nowoczesnym ustawieniu 1-3-5-2. – A ci dwaj w środku będą tacy bardziej defensywni, wiesz o co chodzi? – „Kowal” opowiadał komentatorowi o desygnowanym składzie.

Spotkanie rozpoczęło się z kilkuminutowym opóźnieniem spowodowanym chwilową absencją sędziego. Arbiter ostatecznie na spotkanie dojechał, a jego obecność publiczność skwitowała pieśnią pochwalną na cześć Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Piłkarze ostatecznie rozpoczęli spotkanie nawet mimo tabliczki z komunikatem „Zakaz wstępu na obiekt bez zgody administratora”. Zgodę bowiem udało się uzyskać – wszak wspomniany administrator to fan dobrego futbolu, a właśnie taką piłkę zamierzali pokazać obserwatorom wirtuozi obu ekip.

Kruszenie muru Kartoflisk przychodziło z trudem zawodnikom KTS-u. Nawet mimo znakomitej postawy Radosława Matusiaka w ataku gospodarzy. Były piłkarz Palermo z każdym kontaktem z piłką udowadniał, że to on zasługuje na zaszczytne miejsce w składzie ekipy Weszło, a porównywany z nim swego czasu Edinson Cavani może pokopać sobie co najwyżej w swoim, ledwo wypłacalnym, PSG.

Wynik spotkania został wreszcie otwarty. Oczywiście zrobili to piłkarze chluby Warszawy i okolic, czyli KTS-u Weszło. Jak weszlaki mogli zdobyć swoje premierowe trafienie? Czyżby po efektownym strzale przewrotką? Oj nie, nie dla nas takie banały. To może koronkowa akcja zakończona sprytnym uderzeniem piętą? Nie, drodzy państwo, my nie pykamy w tak archaiczny futbol.

By dłużej nie trzymać was w niepewności – pierwszego gola KTS strzelił po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką.

Po pierwszym trafieniu na trybunie pojawiły się race. I chociaż dołożyliśmy wszelkich starań, by uchronić kibiców przed oglądaniem tych paskudnych środków pirotechnicznych, to niestety nie podołaliśmy zadaniu. Bandziory nas wykiwały. Na bramach wejściowych ustawiono setki stewardów, każdy podejrzany typ przeszedł kontrolę osobistą, przepuściliśmy torby i plecaki przez skanery. I nic. Skoro na Stadion Narodowy wnosi się tony rac, to i na Marymoncie nie daliśmy rady. Sorry.

WARSZAWA 12.05.2018 SPARING KTS WESZLO KARTOFLISKA RACOWISKO KIBICE KARTOFLISK FOT. MARCIN SZYMCZYK/ 400mm.pl

Inteligentna gra sprawiała, że napór gospodarzy wzrastał. Zawodnicy Kartoflisk postawili na przygotowanie fizyczne, ale ewidentnie zaniedbali taktykę. Krycie strefowe gości było regularnie rozrywane diagonalnymi zagraniami w wolne półstrefy. Sprytnie ustawione trójkąty w subfazie ofensywnej przyniosły kolejne gole. Dominację Weszło potwierdziła druga bramka. I trzecia. Czwarta, piąta, szósta, siódma, ósma, dziewiąta, dziesiąta, jedenasta, dwunasta, trzynasta i czternasta również.

Gdy KTS raz za razem rozrywał obronę rywali, na trybunach trwała fiesta. – Na chuj strzelacie? KTS, na chuj strzelacie? – skandowali kibice Kartoflisk. Dwójka śmiałków z trybun korzystając z przerwy w grze zaproponowała Radkowi Rzeźniczakowi drobny poczęstunek krzepiący. Niestety z uwagi na przezroczystość cieczy nie byliśmy w stanie zdiagnozować jaki był to trunek. Aczkolwiek podejrzewamy, że to jeden z tych napojów izotonicznych, którymi raczył się w piątek cały zespół Kartoflisk.

Żal nam było jedynie Miecia Mietczyńskiego, naszego bramkarza. Chłop musiał tylko raz zmusić się do interwencji, a przez pozostałe 89 minut musiał ślęczeć na boisku w czarnej piżamie. I z zazdrością oglądał kopcącego papierosa Wojtka Kowalczyka.

***

Okej, beka beką, śmieszki śmieszkami, ale napiszmy coś poważnego. W pierwszym meczu KTS Weszło ograło Kartofliska 14:0. Atmosfera na trybunach? Rewelacja, pewnie blisko tysiąca widzów, piwka, zabawa, uśmiech. Właśnie tak wyglądają luźne popołudnia z piłką nożną. Opakowaliśmy to spotkanie możliwie najlepiej jak mogliśmy – ze studiem przedmeczowym, komentarzem w radiu, sędzią, spikerem, a nawet wyborem gracza meczu. Bawiliśmy się świetnie, ludzie na trybunach raczej też, piłkarze mieli frajdę, że oklaskuje ich kilkaset osób. Kreatywność przyśpiewek wymyślanych na poczekaniu nas zachwyciła.

Od nowego sezonu wbijamy na boiska B klasy i tam postaramy się powtórzyć wyniki z tego sparingu przeciwko Kartofliskom. Gramy na poważnie, ale w naszym weszlackim stylu. Dzięki, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!

WARSZAWA 12.05.2018 SPARING KTS WESZLO KARTOFLISKA WOJCIECH KOWALCZYK KRZYSZTOF STANOWSKI ZAWODNICY KTS WESZLO FOT. MARCIN SZYMCZYK/ 400mm.pl

Pilka nozna. Sparing. KTS Weszlo - Kartofliska. 12.05.2018 Pilka nozna. Sparing. KTS Weszlo - Kartofliska. 12.05.2018

WARSZAWA 12.05.2018 SPARING KTS WESZLO KARTOFLISKA WOJCIECH HADAJ FOT. MARCIN SZYMCZYK/ 400mm.pl

fot. – 400mm.pl/Marcin Szymczyk
fot. główne – Krzysztof Stanowski

Weszło
07.12.2021

Czy to forma bocznych obrońców zadecyduje o mistrzostwie Anglii?

Jednym z najbardziej emocjonujących wyścigów w historii o mistrzostwo Premier League był ten między Manchesterem City a Liverpoolem. Teraz, jeszcze nie na półmetku rywalizacji, jesteśmy o krok od tego, by przebić tamte wydarzenia. Do stawki dołącza bowiem Chelsea, a gdy trzy tak wielkie kluby rywalizują o laur, emocje są więcej niż gwarantowane.  Manchester, Chelsea i […]
07.12.2021
Niewydrukowana tabela
07.12.2021

Czy Legii należał się rzut karny? Bo Bruk-Betowi na pewno nie

Jak co kolejka – kontrowersja w meczu z udziałem Legii Warszawa. Albo jakiś spalony, albo czerwona kartka… Tym razem sprawdzamy – czy Legii należał się rzut karny za starcie Van Amersfoorta z Hołownią? Zbudujemy trochę napięcia. Najpierw spójrzmy bowiem tylko na samo starcie. No to jest faul. Widzieliśmy jakieś dyskusję, że to Hołownia wpada w […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Na rok przed Katarem. Studium bezsilności

David Beckham ma najwięcej zdjęć w bazie danych. Łapie się do kategorii „celebryci”, łapie się do kategorii „sport”, ale jest też oczywiście w dziale „polityka”. Okazja nie byle jaka – uroczyste odsłonięcie wielkiego zegara, który 20 listopada zaczął odmierzać czas do najbardziej fantastycznej imprezy w historii światowego futbolu. Nad piękną panoramą Doha kilkaset dronów z […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Nie poddajemy się, nie ma w nas bezsilności

– Musimy to dźwignąć. Nie ma czegoś takiego, że się poddajemy, że panuje bezsilność, że nic nie możemy zrobić. Nie jesteśmy załamani. Nie wychodzimy na mecze jak na ścięcie z myślą, że na pewno przegramy. Czujemy na boisku, że jesteśmy za daleko od siebie. Rozmawiamy o tym cały czas, trener non stop zwraca nam na […]
07.12.2021
Na zapleczu
07.12.2021

Mariusz Szuszkiewicz – jak zostać królem strzelców i MVP ligi pracując w kopalni?

Mariusz Szuszkiewicz to kapitan Górnika Polkowice i jeden z liderów tej drużyny. Do zespołu z Dolnego Śląska pasuje jak mało kto, bo sam… jest górnikiem. Dekadę temu stwierdził, że futbol nie da mu chleba i warto znaleźć pracę poza piłką. Zaczęło się od magazynu, skończyło w kopalni. Nie w administracji, a na dole, przy taśmie. […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Kopiuj-wklej sprzed tygodnia. Podolski i Grosicki top! [Kozacy i badziewiacy]

Lukas Podolski i Kamil Grosicki drugi raz z rzędu lądują w ekipie kozaków. Oczywiście zasłużenie, proszę państwa. Regularność na boisku obu tych jegomości może tylko cieszyć, a nie zdziwimy się, jak do końca roku to będą stali bywalcy w tym zestawieniu. Niemiec chyba odblokował się na dobre, znowu odpalił piękną bramkę, natomiast „Grosik” tak się […]
07.12.2021
Fuksiarz Zakłady bukmacherskie
03.12.2021

Sprawdźmy, postawmy: Lens powalczy z PSG, Haaland zmierzy się z „Lewym”

Jak co piątek zapraszamy was na kolejny odcinek cyklu „Sprawdźmy, postawmy”. Przejrzeliśmy weekendową ofertę naszych kumpli z Fuksiarza i zmontowaliśmy z myślą o was przykładowy kupon. Jest kilka obiecujących okazji. Tradycyjnie unikamy typowania na nos – szukamy raczej pewnych tendencji, serii, prawidłowości i właśnie w nich upatrujemy szans na zarobek. RC LENS – PARIS SAINT-GERMAIN: […]
03.12.2021
Fuksiarz Zakłady bukmacherskie
01.12.2021

Postaw stówkę na Raków, Legię i Liverpool i zgarnij ponad 350 złotych

Mecze w środku tygodnia – zwyczajowo, Liga Mistrzów. Dzisiaj jest jednak inaczej. Dzisiaj gra kilka europejskich lig, dzisiaj mamy Puchar Polski. A to zawsze jest dobra okazja do tego, by ograć bukmachera. My postaramy się wam w tym pomóc – przygotowaliśmy trzy zdarzenia, które wyglądają naprawdę sensownie. Skupiamy się na naszym polskim poletku – Fuksiarz […]
01.12.2021
Fuksiarz Zakłady bukmacherskie
25.11.2021

Legia strzeli, ale przegra. Ile można zarobić na takim scenariuszu?

Entuzjazm związany z grą Legii Warszawa w Lidze Europy z wiadomych względów trochę uleciał, choć ciągle warto go jeszcze wykrzesać. Wyniki w grupie, do której trafił polski zespół, układają się w ten sposób, że wciąż zdarzyć może się naprawdę wiele, o ile oczywiście mistrz Polski postanowi zrobić sobie jakiś urlop od przegrywania. Dziś rywalem ekipy […]
25.11.2021
Fuksiarz Zakłady bukmacherskie
23.11.2021

Postaw stówę na faworytów, zgarnij trzy i pół. Albo odzyskaj połowę

Faza grupowa Ligi Mistrzów wchodzi w kluczowy okres – niebawem dowiemy się, kto będzie grał w Champions League również na wiosnę. A gdy margines na ewentualne błędy jest coraz mniejszy, warto spojrzeć na mecze również pod kątem potencjalnego zarobku. Dzisiaj wraz z Fuksiarzem przygotowaliśmy, przynajmniej tak nam się wydaje, dość bezpieczną propozycję. A 341 złotych […]
23.11.2021
Weszło
22.11.2021

Cashback na otarcie łez. Fuksiarz zwiększa zwroty na wasze konta!

Pewnie niejednokrotnie po wtopionym kuponie myśleliście „eeee, cholerne Napoli, mogliby oddać chociaż część stawki”. W Fuksiarzu niekoniecznie Napoli oddaje wam część postawionych pieniędzy. Ale kasa w ramach Cashbacku wraca na wasze konto. Od teraz tej kasy jest więcej – od 7 do 12% postawionych pieniędzy! Co to oznacza? W Fuksiarzu macie teraz jeszcze miększe lądowanie. […]
22.11.2021
Tokio
21.11.2021

Chwalmy Early Payout, bo jest dobry. A na co stawiać w meczu Górnika z Legią?

Znacie takie fajne rozwiązanie jak Early Payout? Pewnie już znacie, ale jeśli nie, to wytłumaczymy – jeśli któraś drużyna w meczu prowadzi już 2:0, to Fuksiarz.pl uznaje kupon za rozliczony. Później drużyna przegrywająca może odrobić straty i np. zremisować, wówczas kupon wchodzi i tym, którzy obstawili zwycięstwo zespołu wygrywającego i tym, którzy obstawili remis. Dokładnie […]
21.11.2021
Weszło
07.12.2021

Czy to forma bocznych obrońców zadecyduje o mistrzostwie Anglii?

Jednym z najbardziej emocjonujących wyścigów w historii o mistrzostwo Premier League był ten między Manchesterem City a Liverpoolem. Teraz, jeszcze nie na półmetku rywalizacji, jesteśmy o krok od tego, by przebić tamte wydarzenia. Do stawki dołącza bowiem Chelsea, a gdy trzy tak wielkie kluby rywalizują o laur, emocje są więcej niż gwarantowane.  Manchester, Chelsea i […]
07.12.2021
Niewydrukowana tabela
07.12.2021

Czy Legii należał się rzut karny? Bo Bruk-Betowi na pewno nie

Jak co kolejka – kontrowersja w meczu z udziałem Legii Warszawa. Albo jakiś spalony, albo czerwona kartka… Tym razem sprawdzamy – czy Legii należał się rzut karny za starcie Van Amersfoorta z Hołownią? Zbudujemy trochę napięcia. Najpierw spójrzmy bowiem tylko na samo starcie. No to jest faul. Widzieliśmy jakieś dyskusję, że to Hołownia wpada w […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Na rok przed Katarem. Studium bezsilności

David Beckham ma najwięcej zdjęć w bazie danych. Łapie się do kategorii „celebryci”, łapie się do kategorii „sport”, ale jest też oczywiście w dziale „polityka”. Okazja nie byle jaka – uroczyste odsłonięcie wielkiego zegara, który 20 listopada zaczął odmierzać czas do najbardziej fantastycznej imprezy w historii światowego futbolu. Nad piękną panoramą Doha kilkaset dronów z […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Nie poddajemy się, nie ma w nas bezsilności

– Musimy to dźwignąć. Nie ma czegoś takiego, że się poddajemy, że panuje bezsilność, że nic nie możemy zrobić. Nie jesteśmy załamani. Nie wychodzimy na mecze jak na ścięcie z myślą, że na pewno przegramy. Czujemy na boisku, że jesteśmy za daleko od siebie. Rozmawiamy o tym cały czas, trener non stop zwraca nam na […]
07.12.2021
Na zapleczu
07.12.2021

Mariusz Szuszkiewicz – jak zostać królem strzelców i MVP ligi pracując w kopalni?

Mariusz Szuszkiewicz to kapitan Górnika Polkowice i jeden z liderów tej drużyny. Do zespołu z Dolnego Śląska pasuje jak mało kto, bo sam… jest górnikiem. Dekadę temu stwierdził, że futbol nie da mu chleba i warto znaleźć pracę poza piłką. Zaczęło się od magazynu, skończyło w kopalni. Nie w administracji, a na dole, przy taśmie. […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Kopiuj-wklej sprzed tygodnia. Podolski i Grosicki top! [Kozacy i badziewiacy]

Lukas Podolski i Kamil Grosicki drugi raz z rzędu lądują w ekipie kozaków. Oczywiście zasłużenie, proszę państwa. Regularność na boisku obu tych jegomości może tylko cieszyć, a nie zdziwimy się, jak do końca roku to będą stali bywalcy w tym zestawieniu. Niemiec chyba odblokował się na dobre, znowu odpalił piękną bramkę, natomiast „Grosik” tak się […]
07.12.2021
KTS
05.10.2021

Pakiety akcji KTS WESZŁO – wszystko, co musisz wiedzieć przed emisją

Krzysztof Stanowski tłumaczy, jakie bonusy pojawiają się wraz z zakupem większej liczby akcji KTS Weszło. Od drobnych upominków po możliwość kandydowania do zarządu, reklamy na koszulkach, klub biznesu czy wspólne wycieczki. Zapraszamy! 
05.10.2021
KTS
21.07.2021

Jonathan Simba Bwanga w Radomiaku. Pierwszy transfer z KTS Weszło do Ekstraklasy

Kolejny zawodnik z Afryki, który został sprowadzony do KTS-u Weszło otrzyma szansę sprawdzenia się w Polsce na szczeblu centralnym. Tym razem po raz pierwszy chodzi o szczebel najwyższy. Z KTS-u do beniaminka Ekstraklasy Radomiaka Radom przechodzi Jonathan Simba Bwanga. Simba został sprowadzony do KTS-u jako kapitan reprezentacji U-23 Demokratycznej Republiki Konga i od razu było […]
21.07.2021
KTS
20.07.2021

Chcesz stać się częścią KTS-u Weszło? Otwieramy zapisy dla akcjonariuszy!

KTS Weszło to projekt zrodzony przed trzema laty z marzenia o drużynie piłkarskiej innej niż wszystkie. Zbudowanej od podstaw na zdrowych zasadach, w oparciu o skupioną wokół niej społeczność. Dziś można już śmiało powiedzieć, że udało się odnieść sukces. W minionym sezonie KTS rozniósł A-klasę i awansował do ligi okręgowej, ale to oczywiście wciąż tylko […]
20.07.2021
Weszło
25.11.2020

Mecz o rachunek. MKS Arłamów Ustrzyki Dolne kontra KTS Weszło

To nie będzie zwykły mecz, jak mawiał klasyk. To będzie meczycho. MKS Arłamów Ustrzyki Dolne kontra KTS Weszło. Stadion w Arłamowie, nowoczesna murawa, piękny kompleks, pierwsza klasa. Transmisja w WeszłoTV. Zaczynamy o 17.40 przedmeczowym studio pełnym analiz i genialnych wymian zdań. Potem już tylko mecz. Komentują, od 18:00, elitarni komentatorzy: Kamil Gapiński i Wojciech Kowalczyk. […]
25.11.2020
KTS
18.11.2020

Kuchnia Mariana i sześć do jaja. Ostatni mecz KTS-u od kulis!

Ostatni mecz rundy jesiennej, ale pierwszy z komentarzem Tomasza Smokowskiego i Wojciecha Kowalczyka! Transmisje meczu KTS-u Weszło z Madziarem Nieporęt w szczytowym momencie oglądało ponad 17 tysięcy osób. Niektóre mecze na szczeblu centralnym nie powstydziłyby się takiej publiczności, a to przecież nasza kochana Serie A. Prawdopodobnie, a raczej na pewno spotkania A-klasy nie wzbudzały nigdy […]
18.11.2020
KTS
06.10.2020

Wróżbita Gerard, taktyka z FIFY, rząśnicka kapryczoza [KULISY RZĄŚNIK 1:1 KTS]

KTS po raz pierwszy w tym sezonie stracił punkty. Ale czy to znaczy, że na naszym wyjeździe do Rząśnika nie było wesoło? Absolutnie nie! Łapcie kulisy z meczu KTS-u, który zakończył się wynikiem 1:1. Mimo remisu, nasi piłkarze pokazali serducho do walki w trudnych warunkach.
06.10.2020
1 liga
07.12.2021

Dadełło: – Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni wynikami Miedzi

– Jesteśmy zespołem młodym, którego naturalną siłą jest to, że będzie się cały czas rozwijać. To pewna nowość dla Miedzi, że w czołówce 1. ligi mamy chyba najmłodszą kadrę. W ostatnich meczach nie mieliśmy w wyjściowej jedenastce ani jednego zawodnika obecnie będącego po trzydziestce. W całej kadrze mamy tylko dwóch takich. Z półrocza na półrocze […]
07.12.2021
Brama dnia
07.12.2021

Emre odpowiada Lazio, Beto pogrąża United | BRAMA DNIA

Czas na kolejną „Bramę dnia”. Dzisiaj wspominamy dwa efektowne trafienia z dalszej odległości, jakimi popisali się przed laty Emre oraz Beto. EMRE VS LAZIO (07.12.2002) Cóż to było za meczycho. Po niespełna 40 minutach Lazio prowadziło z Interem 3:0, a hat-tricka na swoim koncie miał Claudio Lopez, który po kolejnych trafieniach wykonywał wraz z Bernardo […]
07.12.2021
Weszło
06.12.2021

Richarlison przegrywał ze spalonymi, ale Everton wygrał z Arsenalem

Poniedziałkowe mecze Premier League przyzwyczaiły widzów do pewnego poziomu dramaturgii. Nie wiadomo, czy ze względu na transmitowanie tych spotkań w ogólnokrajowej telewizji, czy na porę rodem z Ligi Mistrzów, ale piłkarze po prostu wtedy nie zawodzą. Przez długi czas można było podejrzewać, że dzisiaj nastąpi wyjątek od reguły, ale wtedy fajerwerki odpalił Demarai Gray. 500 […]
06.12.2021
Kanał Sportowy
06.12.2021

Weszłopolscy – Łukasz Jabłoński, Andrzej Dadełło

Czas na kolejne wydanie waszych ulubionych Weszłopolskich! Dziś gośćmi programu będą Łukasz Jabłoński (prezes Korony Kielce) i Andrzej Dadełło (właściciel Miedzi Legnica). W części ekstraklasowej rozmawiać będą Jakub Białek, Mateusz Rokuszewski, Paweł Paczul i Jan Mazurek. W części pierwszoligowej  dołączy Samuel Szczygielski. Zapraszamy od 20:00!
06.12.2021
Anglia
06.12.2021

Divock Origi, bohater z ławki rezerwowych

Andy Robertson napisał na Twitterze, że w przyszłości zabierze swoje wnuki pod pomnik Divocka Origiego na Anfield. Moglibyśmy zastanowić się, w jakiej pozycji zostałby przedstawiony Belg na takim monumencie. Siedziałby na ławce rezerwowych, opatulony w zimową kurtkę, czy jednak rozciągałby się w plastronie dla zmienników? Niektórzy bowiem mogliby postrzegać Origiego tylko w taki sposób. Jurgen […]
06.12.2021
Brama dnia
05.12.2021

Mahrez czy Lukaku? | BRAMA DNIA

Dziś w „Bramie dnia” coś specjalnego dla fanów angielskiego futbolu – bardzo fajny gol Mahreza jeszcze w barwach Leicester oraz piękna asysta Pogby i klasowe wykończenie Lukaku w ekipie „Czerwonych Diabłów”. To oczywiście głosowanie pod szyldem firmy Gatigo, na które serdecznie zapraszamy. Riyad Mahrez vs Leicester (3:0 w sezonie Premier League 2015/2016) Pamiętacie tamto Leicester […]
05.12.2021
Liczba komentarzy: 64
Subscribe
Powiadom o
guest
64 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Malokreatywnynick
Malokreatywnynick(@malokreatywnynick)
3 lat temu

Gruby na bramkę!

Evanduril
Evanduril(@evanduril)
3 lat temu

Składy?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu

Treść usunięta

JesusChristPose
JesusChristPose(@jesuschristpose)
3 lat temu

ano Hadaj.

facemob
facemob(@facemob)
3 lat temu

tak jełop hadaj

WujaNieMaEunuchKochany
WujaNieMaEunuchKochany(@wujaniemaeunuchkochany)
3 lat temu

Fajnie, gratulacje! Ale dlaczego na głównym zdjęciu promujecie niesportowy tryb życia? Melanż poniósł po wygranej niczym wesołego Sławomira?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu

Treść usunięta

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP(@grand_champ)
3 lat temu

Tyle że ta Pogoń II Grodzisk gra w okręgówce, a przykładowe Coco Jambo na starcie w B-Klasie dostało 1-17 od Kamionka.

Na awans nie ma co liczyć, ale środek tabeli z takim składem powinien być

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu
Reply to  GRAND_CHAMP

Treść usunięta

marcinw13
marcinw13(@marcinw13)
3 lat temu

Ładnie popakowane. Widać, że chłopaki kulturalne. 🙂

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu
Reply to  GRAND_CHAMP

Treść usunięta

Belser
Belser(@belser)
3 lat temu

Ooooo czyli tutaj race są cacy? Jebani hipokryci.

GRAND_CHAMP
GRAND_CHAMP(@grand_champ)
3 lat temu
Reply to  Belser

„Zejdźcie, kurwa, z tych balkonów, bo one mają dwieście lat i zaraz stamtąd zlecicie”

ciekawe czy synek został w domu, jak mu by się Stanowski wytłumaczył??

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu
Reply to  Belser

Treść usunięta

Legia_Jaga2015.jpg
Belser
Belser(@belser)
3 lat temu

Fajnie, tylko co ma piernik do wiatraka.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu
Reply to  Belser

Treść usunięta

Belser
Belser(@belser)
3 lat temu

Wypierdalaj kretynie, nie chce mi się nawet wchodzić z tobą dyskusje. xD

Cebulak Janusz
Cebulak Janusz(@cebulak-janusz)
3 lat temu

Pejsbuk japa

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu
Reply to  Cebulak Janusz

Treść usunięta

Olala
Olala(@olala)
3 lat temu

Pypczyński tłumaczy wszystko. Zupełnie jak Piszczyk.

Kaszanka
Kaszanka(@kaszanka)
3 lat temu

Ja rozumiem, że to jest fajna rozrywka i odejście od codziennych obowiązków dla dziennikarzy i Pana Stanowskiego i ja tego w żaden sposób nie neguję. Jednakże uważam, że czytam treści, napisane przez profesjonalistów, a nie amatorów, którzy wrzucają artykuł o swoim hobby podczas wolnego czasu. Ubolewam bo np. rzadko kiedy widuję „coś” o polskiej siatkówce, stanie kosza, ręcznej, a mamy tam zespoły które co roku występują w europejskich pucharach (i nie dostają tęgiego lania).

Zmierzając do sedna, lepiej żeby chyba profesjonaliści pisali o poważnych rzeczach, co nie?

GooDOMaDOM
GooDOMaDOM(@goodomadom)
3 lat temu
Reply to  Kaszanka

Bo więcej ludzi chce wiedzieć o KTS WESZŁO niż kobiecej drużyny pilkarek ręcznych grajacych pucharowy mecz w Macedonii np. Koniec. Kropka.

Kaszanka
Kaszanka(@kaszanka)
3 lat temu
Reply to  GooDOMaDOM

Hmm, widzę, że mnie nie rozumiesz, nie chodzi mi tu o bzdety i marginalne zespoliki, ale solidne zespoły jak np. Anwil, Stelmet, czy też Vive, Orlen Wisła. NO, ależ cóż nie mi to rozsądzać to jest tylko moje zdanie i nikogo do niego nie przekonuje siłą.

Ariello
Ariello(@ariello)
3 lat temu
Reply to  Kaszanka

Zawsze możesz spróbować swoich sił i otworzyć własny portal sportowy 🙂

Kaszanka
Kaszanka(@kaszanka)
3 lat temu
Reply to  Ariello

Nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość 😉

JesusChristPose
JesusChristPose(@jesuschristpose)
3 lat temu
Reply to  Kaszanka

we will see what time will tell 😀

M.
M.(@m)
3 lat temu

Thank you from the mountain.
Może nie do końca pasuje do tego tekstu, ale zawsze mnie rozwala.

Olala
Olala(@olala)
3 lat temu
Reply to  Kaszanka

Bo weszło to pierwotnie bluźnierczy portal dla kibicowsko-piłkarskich troglodytów. I niech tak zostanie, przegląd sportowy już jest gdzie indziej.

M.
M.(@m)
3 lat temu
Reply to  Kaszanka

Też tak myślę. Nawet tego nie czytam. Ale jak to mówią, każda potwora ma swojego amatora.
Liczba komentarzy pod tym artykułem jest większa niż pod każdym z artykułów o wczorajszych, bardzo ważnych dla rozstrzygnięć w naszej ekstraklasie, meczach.

GooDOMaDOM
GooDOMaDOM(@goodomadom)
3 lat temu

Zajebista relacja z meczu bez podania składów.

Orw14
Orw14(@orw14)
3 lat temu
Reply to  GooDOMaDOM

Na flashscore nie było relacji, więc sami nie wiedzą kto grał.

sirejay
sirejay(@sirejay)
3 lat temu

Czekamy na statystyki przebiegniętych (kilo)metrów!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu
Reply to  sirejay

Treść usunięta

M.
M.(@m)
3 lat temu
Reply to  sirejay

Sklep był daleko, mógł paść rekord.

Janusz Ekspert
Janusz Ekspert(@janusz)
3 lat temu

nawet Wile NBK obecny 🙂

Terel88
Terel88(@terel88)
3 lat temu

A VAR był?

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu
Reply to  Terel88

Treść usunięta

M.
M.(@m)
3 lat temu
Reply to  Terel88

Pan Sławek był.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu

Treść usunięta

JesusChristPose
JesusChristPose(@jesuschristpose)
3 lat temu

przecież Marciniak nie sędziował, a Kuchy nie spalał. teoria do dupy

JesusChristPose
JesusChristPose(@jesuschristpose)
3 lat temu

napiszcie chociaż nazwiska strzelców goli i kto otrzymał żółte kartki.

Cebulak Janusz
Cebulak Janusz(@cebulak-janusz)
3 lat temu

Zakolec grał?

tss
tss(@tss)
3 lat temu

Ja pierdolę, śmiechom nie było końca. Cieszymy się wszyscy, że się dobrze bawiliście, ale pisanie o tym waszym klubie ma sens tylko jeśli będziecie w jego ramach opisywać B-klasową rzeczywistość i jej ciekawostki i absurdy. Jeśli od przyszłego sezonu mają co tydzień pojawiać się sprawozdania z tego że Matusiak strzelił 6 bramek panu Zdzichowi z Wołomina, a na trybunach wszyscy radośnie pijani odśpiewali z grubym trenerem sen o Warszawie to naprawdę szybko stracicie czytelników.

Pawel_Jumper
Pawel_Jumper(@pawel_jumper)
3 lat temu
Reply to  tss

Masz rację co do sedna sprawy, ale tak ciężko nie kliknąć w jakiś artykuł 😀 ?

Po co te złe emocje?

tss
tss(@tss)
3 lat temu
Reply to  Pawel_Jumper

Bo chętnie bym poczytał o B-klasowym życiu od środka, a obawiam się że sprowadzi się to do pisania o tym jak całe Weszło się zajebiście bawi 🙂 I do tego z mocno legijnym tłem 😉

nieobiektywny
nieobiektywny(@nieobiektywny)
3 lat temu

Na browar było, a na jednolite stroje już nie starczyło.

Felix Ogbuke
Felix Ogbuke(@wallenrod)
3 lat temu

Przestałem liczyć gole przy piątym piwie. Chyba było około 8:0.

marcinw13
marcinw13(@marcinw13)
3 lat temu

Wspaniałe, zacięte spotkanie wypaczone skandaliczną decyzją sędziego przy stanie 0:0 w wyniku czego ten znakomity, wyrównany bój zakończył się ostatecznie wynikiem 14:0 dla Weszło. Gdzie był VAR ja się pytam?!

Z ciekawostek podobno mecz śledził sam Adam Nawałka szukający zmiennika do kadry dla Sławka Peszki na pozycję prawego alkoholowego. Radek Rzeźnikiewicz może być dla Sławomira ogromną konkurencją na tej właśnie pozycji.

Gratulacje dla pokonanych i zwycięzców!

Luis
Luis(@luis)
3 lat temu

UWAGA,UWAGA !!!! zaczyna sie polskie piekło!!! mecz legii z Górnikiem prowadzi jej łysy alfons marciniak. Górnik walczy o 4 miejsce i puchary tylko w Płockiem skąd pochodzi alfons marciniak. Kto pozwala na okradanie Górnika w biały dzień ????!!! Ludzie nie pozwalajmy na takie rzeczy !!! Czy marciniak jest jedynym sędzią, czy nie ma sędziów nie kojarzonym z ordynarnym drukowaniem dla legii i nie pochodzących z Płocka ????!!!

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty
3 lat temu
Reply to  Luis

Treść usunięta

Perskilis
Perskilis(@perskilis)
3 lat temu
Reply to  Luis

Artykuł z jajem , pełna zabawa a tu kretyn wyjeżdża z ch..wie czym…

M.
M.(@m)
3 lat temu
Reply to  Perskilis

Na Trybunę też zajechał. Pewnie ten sam komentarz poszedł Ctrl+C Ctrl+V na forum Lecha, Górnika, itd.

JesusChristPose
JesusChristPose(@jesuschristpose)
3 lat temu
Reply to  M.

No ale trochę racji ma. Niby nie ma związku, skąd jest sędzia, ale kuźwa jak nam sędziuje Musiał, to taka jakby wiślacka osnowa otacza ten gwizdek…

Raducioiu
Raducioiu(@raducioiu)
3 lat temu

A Rado-Matu ile sypnął ?
Jakieś statystyki by się przydały.
I skład.

m_ds1973
m_ds1973(@m_ds1973)
3 lat temu
Reply to  Raducioiu

ile sypnął do maszyny? 😉

Raducioiu
Raducioiu(@raducioiu)
3 lat temu

„Każdy ciężko pracuje i liczy na szansę. Tam trudno jest nawet wejść do meczowej osiemnastki. Cavani, który wskoczył teraz do pierwszego składu, nie jest ode mnie lepszy. Ma młodzieńczą fantazję i miał sporo szczęścia na początku, dlatego ma lepsze notowania.”

Tarass
Tarass(@tarass)
3 lat temu

Jakie stroje były w drodze? ten strój co ma matusiak?? Kartofliska to są jaja, zbieranina bez ładu i składu, a podniecacie się jakbyście z kimś poważnym wygrali. w B klasie nie macie co szukać

180512MSZ010-e1526146257444.jpg
Tarass
Tarass(@tarass)
3 lat temu

stano się załamał podobno, myślał że 3 tysiące ludzi przyjdzie dopingować weszło, a tu wszyscy dla Kartoflisk przyszli haha

Tarass
Tarass(@tarass)
3 lat temu

Strzelili 14 goli a Matusiak żadnego, hahaha
stanowski podobno zwariował, liczył że 3 tysiące ludzi przyjdzie dopingować weszło, a tu wszyscy dla Kartoflisk przyszli haha

Pawel_Jumper
Pawel_Jumper(@pawel_jumper)
3 lat temu
Reply to  Tarass

Ziomek jak piszesz 3 komentarze o tym, że ktoś ma ból dupy, to wychodzi logicznie na to raczej,

ŻE TY MASZ BÓL DUPY 🙂

Weszło
07.12.2021

Czy to forma bocznych obrońców zadecyduje o mistrzostwie Anglii?

Jednym z najbardziej emocjonujących wyścigów w historii o mistrzostwo Premier League był ten między Manchesterem City a Liverpoolem. Teraz, jeszcze nie na półmetku rywalizacji, jesteśmy o krok od tego, by przebić tamte wydarzenia. Do stawki dołącza bowiem Chelsea, a gdy trzy tak wielkie kluby rywalizują o laur, emocje są więcej niż gwarantowane.  Manchester, Chelsea i […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Piekarski: Szymański będzie gotowy do treningów z drużyną max za 2 tygodnie

Mariusz Piekarski przekazał dobrą wiadomość odnośnie do stanu zdrowia Sebastiana Szymańskiego. Wszystko wskazuje na to, że przerwa zawodnika Dynama Moskwa będzie dość krótka. Polak w ostatnim spotkaniu ligowym został ostro potraktowany przez Wiaczesława Krotowa, który za swoje brutalne wejście otrzymał czerwoną kartkę. Odnośnie zdrowia @SebaSzymanski53 jest już po badaniach,człowiek z gumy po brutalnym faulu w […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Odegaard: Musimy grać lepiej, kiedy prowadzimy

Martin Odegaard po meczu z Evertonem udzielił gorzkiego wywiadu dziennikarzom Sky Sports. Norweg był rozczarowany kolejną porażką Arsenalu Londyn, już szóstą w tym sezonie Premier League. Jego zespół prowadził po pierwszej połowie, ale nie zdołał dowieźć prowadzenia do końca. Everton wygrał 2:1, po bramkach w ostatnim kwadransie spotkania. – Myślę, że nie zagraliśmy tak, jak […]
07.12.2021
Niewydrukowana tabela
07.12.2021

Czy Legii należał się rzut karny? Bo Bruk-Betowi na pewno nie

Jak co kolejka – kontrowersja w meczu z udziałem Legii Warszawa. Albo jakiś spalony, albo czerwona kartka… Tym razem sprawdzamy – czy Legii należał się rzut karny za starcie Van Amersfoorta z Hołownią? Zbudujemy trochę napięcia. Najpierw spójrzmy bowiem tylko na samo starcie. No to jest faul. Widzieliśmy jakieś dyskusję, że to Hołownia wpada w […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Na rok przed Katarem. Studium bezsilności

David Beckham ma najwięcej zdjęć w bazie danych. Łapie się do kategorii „celebryci”, łapie się do kategorii „sport”, ale jest też oczywiście w dziale „polityka”. Okazja nie byle jaka – uroczyste odsłonięcie wielkiego zegara, który 20 listopada zaczął odmierzać czas do najbardziej fantastycznej imprezy w historii światowego futbolu. Nad piękną panoramą Doha kilkaset dronów z […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Legia Warszawa przedłużyła kontrakt z młodzieżowcem

Legia Warszawa zaczyna budowę zespołu na nowy sezon. Co prawda kibice najbardziej oczekują na informacje dotyczące trenera, ale kwestia młodzieżowców także jest istotna. Wiadomo już, że w przyszłych rozgrywkach jednym z młodych piłkarzy, którzy będą spełniali zapisy w regulaminie, będzie Bartłomiej Ciepiela. Mistrz Polski przedłużył z nim kontrakt. – 20-letni pomocnik Bartłomiej Ciepiela podpisał z Legią […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Widzewowi Łódź groził dwuletni zakaz transferowy

„Przegląd Sportowy” po zakończeniu rundy jesiennej w 1. lidze porozmawiał z prezesem Widzewa Łódź, Mateuszem Dróżdżem. Sternik łódzkiego klubu zdradził, że pierwszoligowiec mógł mieć poważne problemy. Groził mu zakaz transferowy na dwa lata. – We wrześniu otrzymaliśmy zawiadomienie, że został na nas nałożony zakaz transferowy i przez dwa lata nie będziemy mogli sprowadzić żadnego piłkarza […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Nowe obostrzenia: mniej kibiców na stadionach

We wtorek, 7 grudnia, odbyła się konferencja prasowa rządu w sprawie czwartej fali koronawirusa w Polsce. Jednym z punktów była frekwencja na stadionach piłkarskich. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło zmiany w obostrzeniach dotyczących meczów piłki nożnej. Wspomniane zmiany wejdą w życie 15 grudnia. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało, że od wtedy mecze piłkarskie nad Wisłą będą się odbywały przy […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Nie poddajemy się, nie ma w nas bezsilności

– Musimy to dźwignąć. Nie ma czegoś takiego, że się poddajemy, że panuje bezsilność, że nic nie możemy zrobić. Nie jesteśmy załamani. Nie wychodzimy na mecze jak na ścięcie z myślą, że na pewno przegramy. Czujemy na boisku, że jesteśmy za daleko od siebie. Rozmawiamy o tym cały czas, trener non stop zwraca nam na […]
07.12.2021
Na zapleczu
07.12.2021

Mariusz Szuszkiewicz – jak zostać królem strzelców i MVP ligi pracując w kopalni?

Mariusz Szuszkiewicz to kapitan Górnika Polkowice i jeden z liderów tej drużyny. Do zespołu z Dolnego Śląska pasuje jak mało kto, bo sam… jest górnikiem. Dekadę temu stwierdził, że futbol nie da mu chleba i warto znaleźć pracę poza piłką. Zaczęło się od magazynu, skończyło w kopalni. Nie w administracji, a na dole, przy taśmie. […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Niemcy: Bayern chce zatrzymać Lewandowskiego. Problemem jest Zahavi

Robert Lewandowski i jego wygasający wkrótce kontrakt z Bayernem Monachium to temat, który od dłuższego czasu „grzeje” wszystkie niemieckie media. Choć Polak mógłby odejść za darmo dopiero w 2023 roku, Bawarczycy nie chcą czekać i spróbują do tego nie dopuścić. Problemem jest jednak agent zawodnika – Pini Zahavi. Tematem umowy Lewandowskiego tym razem zajął się […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Kopiuj-wklej sprzed tygodnia. Podolski i Grosicki top! [Kozacy i badziewiacy]

Lukas Podolski i Kamil Grosicki drugi raz z rzędu lądują w ekipie kozaków. Oczywiście zasłużenie, proszę państwa. Regularność na boisku obu tych jegomości może tylko cieszyć, a nie zdziwimy się, jak do końca roku to będą stali bywalcy w tym zestawieniu. Niemiec chyba odblokował się na dobre, znowu odpalił piękną bramkę, natomiast „Grosik” tak się […]
07.12.2021
1 liga
07.12.2021

Dadełło: – Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni wynikami Miedzi

– Jesteśmy zespołem młodym, którego naturalną siłą jest to, że będzie się cały czas rozwijać. To pewna nowość dla Miedzi, że w czołówce 1. ligi mamy chyba najmłodszą kadrę. W ostatnich meczach nie mieliśmy w wyjściowej jedenastce ani jednego zawodnika obecnie będącego po trzydziestce. W całej kadrze mamy tylko dwóch takich. Z półrocza na półrocze […]
07.12.2021
Weszło
07.12.2021

Liga Mistrzów w Fuksiarzu. Czy ze 100 zrobimy blisko 500?

Ostatnie łowy były naprawdę udane. Sugerowany przez nas kupon był w pełni trafiony i jeśli ktoś nas posłuchał, to pomnożył stówę i zgarnął 356 złotych. Wtedy wszedł nam Raków, Legia i Liverpool, które wygenerowały łączny kurs 4,05. Dziś – jak się przekonacie – idziemy o krok dalej. Wchodzimy bowiem w ostatnią kolejkę Ligi Mistrzów, a […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Jamie Vardy będzie miał klub w trzeciej lidze w USA

W połowie 2021 roku Jamie Vardy zdecydował się na nietypową inwestycję. Nietypową, bo piłkarz Leicester City postanowił kupić sobie klub. Postawił na amerykańskie Rochester Rhinos. Od tamtego czasu klub zdążył jednak zmienić nazwę, a teraz poznaliśmy plany na jego przyszłość. Rochester Rhinos to dziś Rochester New York FC. Nie jest to pierwszy lepszy klub, bo […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Szymon Włodarczyk wybierze między Legią a Górnikiem Zabrze?

Szymon Włodarczyk w ostatnim czasie ma swoje pięć minut. 18-letni napastnik od dawna jest częścią pierwszej drużyny Legii Warszawa, ale teraz zdobył premierową bramkę w Pucharze Polski. I to nie byle jaką, bo zapewniła ona awans mistrzów Polski do kolejnej rundy rozgrywek. W tle trwa jednak dyskusja o jego przyszłości. Młody napastnik, syn Piotra Włodarczyka, […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Boniek: Podziwiam Mourinho, ale spodziewałem się po nim więcej

Zbigniew Boniek to wciąż prezes honorowy PZPN, ale od kiedy nie musi na co dzień zajmować się sprawami polskiej piłki, często udziela się w tematach związanych z Romą. Były zawodnik tego klubu niedawno wpadł na mecz z Interem Mediolan. A po meczu porozmawiał o swoim wrażeniach z „Il Messaggero”. Były prezes PZPN nie miał szczęścia […]
07.12.2021
Suche Info
07.12.2021

Stomil Olsztyn znów zmienia prezesa

Pierwszoligowy Stomil Olsztyn po wielu zawirowaniach w poprzednim sezonie, teraz miał być spokojną wodą. Być może cele nie były już tak ambitne, bo chodziło tylko o grę o utrzymanie, ale jednak. Tymczasem po rundzie jesiennej, którą olsztynianie zakończyli w strefie spadkowej, znów mamy do czynienia z burzą w klubie. Łukasz Puciłowski nie będzie już prezesem […]
07.12.2021