Noty Weszło po dziewięciu kolejkach ligi. W końcu widać piłkarzy Legii

Piotr Tomasik

22 września 2014, 21:45 • 1 min czytania

Reklama
Noty Weszło po dziewięciu kolejkach ligi. W końcu widać piłkarzy Legii

Po dziewiątej kolejce Ekstraklasy w rankingach Weszło wreszcie mocniej zamieszali piłkarze Legii. Ma to zapewne związek z decyzjami Henninga Berga, który przestał rotować trzonem zespołu. Trzy mecze z rzędu w pełnym wymiarze czasowym rozegrali środkowi obrońcy, defensywni pomocnicy i niezawodny Tomasz Brzyski. Ten ostatni, który dziś debiutuje w naszych zestawieniach, od razu wskoczył na drugą pozycję w klasyfikacji generalnej. Z marszu minął Semira Stilicia, który we wczorajszym, bezpośrednim starciu wypadł zupełnie blado. Pierwszą lokatę – mimo przymusowej pauzy z powodu kontuzji – utrzymał Dani Quintana.

Reklama

Przypomnijmy, po każdej kolejce piłkarze otrzymują od nas noty w skali 1-10, natomiast sędziowie 1-6. Z kolei w zestawieniu U-21 bierzemy pod uwagę wyłącznie graczy urodzonych w 1993 roku i młodszych. Tym klasyfikowaliśmy wszystkich zawodników i arbitrów, którzy zostali przez nas ocenieni przynajmniej sześć razy.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
1
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
9
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie