SOBOTA: oceniamy… noty Cracovii w dzisiejszej prasie

redakcja

Autor:redakcja

03 marca 2012, 10:36 • 2 min czytania

Reklama
SOBOTA: oceniamy… noty Cracovii w dzisiejszej prasie

W sobotę jak zwykle nie ma czego poczytać, więc skupiliśmy się na czymś innym. Zwróćcie uwagę, jak poszczególne dzienniki oceniły piłkarzy Cracovii w meczu, po którym kibice śpiewali „Nie chce się grać, to spierdalać!” i „Jeszcze jeden, jeszcze jeden” po drugiej bramce Zagłębia.
FAKT

Reklama

Image and video hosting by TinyPic

Czytamy tu dziś o absurdalnych decyzjach PZPN-u, jeśli chodzi o rozgrywki I ligi. A konkretnie – GKS Katowice, który po wyburzeniu jednej z trybun nie może przyjmować kibiców gości, a co za tym idzie – jest bliski stracenia licencji. Ale…

Tymczasem okazuje się, że z grą w Katowicach nie będzie miał problemu… Ruch Radzionków, który z powodu kłopotów ze swoim stadionem już szuka obiektu zastępczego i w nowym sezonie ma grać właśnie na Gieksie. – To byłby paradoks, gdyby GKS nie mógł grać u siebie, a Ruch Radzionków na naszym stadionie tak – komentuje sytuację Jan Furtok (50 l.), była gwiazda Gieksy.

„Fakt” piętnuje też zachowanie Franciszka Smudy, który nazwał kibiców reprezentacji PZPN oszołomami.

Reklama

No i obiecane noty.

Image and video hosting by TinyPic

Wystawione, dodajmy, bardzo sprawiedliwie.

PRZEGLĄD SPORTOWY

Reklama

Image and video hosting by TinyPic

Rozmówka z Radosławem Matusiakiem.

Puls Biznesu w rękach Radosława Matusiaka oznacza, że nadal wiele czasu poświęca pan grze na giełdzie?
Szukam drogi na życie, którą pójdę po zakończeniu kariery. Coś trzeba będzie robić. Widzę się w biznesie, ale o tym już nie chciałbym rozmawiać. Raz już to przerabiałem (…). Z perspektywy czasu myślę, że kilka lat temu za bardzo się otworzyłem. Może to w jakiś sposób przysporzyło mi popularności, ale na dłuższą metę przeszkodziło.

(…)

Reklama

W Cracovii mocno na pana narzekano. Mówiono, że Matusiak to leń.
Do momentu odejścia z Krakowa, byłem najlepszym strzelcem tego zespołu. Tych goli na moim koncie nie było za wiele, ale to był fakt (8 bramek w 35 meczach – przyp. red.). W tym klubie nikomu nie idzie. Andrzej Niedzielan, zawodnik bardzo dobry, w Cracovii strzelił tylko jednego gola. Coś w tym klubie jest nie tak. Nie chodzi tu o zawodników czy trenerów.

Wiceprezes Pasów Jakub Tabisz powiedział, że nikt w ekstraklasie nie będzie chciał z panem podpisać umowy.
Nie znam człowieka, który pozytywnie wypowiadałby się o tym panu. Właściciel klubu Janusz Filipiak daje pieniądze na Cracovię, ma prawo decydować, kogo zatrudnić. Mnie nie podobało się, w jaki sposób Cracovia traktowała zawodników.

Noty…

Image and video hosting by TinyPic

Reklama

Ale co tam. Grunt, że Szałachowski, Szeliga i Struna będą zadowoleni.

SPORT

Image and video hosting by TinyPic

Następni, kurwa, artyści. Brawo za „dwójkę” dla Kosanovicia. Ale takiemu Ł»ytce czy Szałachowskiemu trzeba było dać siódemkę, a co! Na zachętę!

Reklama

Jeśli Struna za wczorajszy mecz ma „5”, to Kaczmarek powinien dostać „12”.

Najnowsze

Reklama

Weszło

Reklama