Niespotykany transfer Wisły

redakcja

Autor:redakcja

09 sierpnia 2010, 13:24 • 1 min czytania

Reklama

Wisła podpisała roczny kontrakt z Osmanem Chavezem, „wykorzystując lukę w umowie zawodnika z honduraskim Platense” (jak napisał portal wislakrakow.com). – Za rok Chavez znów będzie graczem tego klubu, ale jeśli będziemy zadowoleni ze współpracy, przystąpimy do rozmów w sprawie wykupienia go – zapewnił dyrektor Wisły Jakub Jarosz (o ile mówił prawdę, bo z nim nigdy nie wiadomo).
Mamy więc przedziwny transfer. Luka w umowie? Platense podpisało z Chavezem na sezony 2008/2009, 2009/2010, a potem ktoś się walnął i wpisał 2011/2012? Coś to niedorzecznie brzmi. Bardziej wygląda to na wypożyczenie, ale nikt o wypożyczeniu nie wspomina. Dziwne.

Reklama

W każdym razie można założyć, że jeśli Chavez będzie grał dobrze, to z Platense wykupi go nie Wisła, tylko jakiś bardziej renomowany klub. A jak będzie grał słabo, to nie wykupi go nikt. Jeśli miałby zostać w Krakowie na dłużej, musiałby grać średnio – z małymi przebłyskami, żeby narobić wszystkim smaku, ale na tyle chimerycznie, żeby nie zainteresował się nim nikt poważny.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama