Lepiej nie, nie są w strefie Schengen…

redakcja

Autor:redakcja

06 sierpnia 2010, 15:07 • 1 min czytania

Reklama

Wiceprezes Lecha Arkadiusz Kasprzak tak mówił o Dniprze jeszcze przed losowaniem: – Wyprawa tam jest trudna logistycznie. Na Ukrainie nie ma strefy Schengen, to spore komplikacje. Lepiej nie.
Ha, ha, ha (to taki śmiech przez łzy). Dostać się na Ukrainę – faktycznie, mission impossible. „Wyprawa trudna logistycznie”. Trudna, to małe słowo. Trzeba aż wsiąść do samolotu („na słynnym lotnisku o międzynarodowym oznaczeniu POZ, znanym turystom na całym świecie”) i polecieć do Dniepropietrowska. Czarterem, albo kursowym, tyle że z przesiadką. Ale skoro kasy z transferów Murawskiego i Lewandowskiego nie zainwestowano we wzmocnienia, to może chociaż na opłaty transportowe starczy?

Reklama

No i co to za różnica, czy jest strefa Schengen, czy nie? Co oni, paszporty pogubili? Chcą przewieźć przez granicę kontener fajek? Polska jest w strefie Schengen od 2007 roku, a jakoś zdarzało się poważnym drużynom przylatywać do naszego kraju. A nam zdarzało się z nimi wygrywać…

NA ULICY LEŁ»Y 150 ZفOTYCH,
SCHYLISZ SIĘ PO TAKÄ„ KWOTĘ?
TAK / NIE

*** 50 DOLARÓW ZA DARMO. NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama