Cracovia ma rację, Ekstraklasa musi ustąpić

redakcja

Autor:redakcja

02 sierpnia 2010, 13:19 • 1 min czytania

Reklama

Sto procent racji ma Cracovia, domagając się przełożenia meczów z Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław. To zakrawa na kpinę, że klub nie może wystawić najsilniejszego składu, bo jego rywal w pierwotnym terminie zaplanował sobie mecz towarzyski (kogo w Cracovii ma niby obchodzić mecz towarzyski rozgrywany przez Legię?).
Jeśli na skutek spotkania Legia – Arsenal ktoś miałby być pokrzywdzony, to powinna być to Legia. Nie chce grać tego dnia w lidze z Cracovią? Niech odda walkowera. Chce grać w sobotę z Arsenalem, a w niedzielę z Cracovią? Niech wystawi rezerwowych. Wszystko jedno. A najlepiej – niech ustali taki termin spotkania z zespołem Rafała Ulatwoskiego, który będzie pasował OBU stronom. Natomiast skandalem jest nacisk na Cracovię, by na skutek przeniesienia spotkania wystawiła gorszy skład.

Reklama

Ekstraklasie w sensie prawnym wybór ma. W sensie moralnym – żadnego. Po prostu musi przystać na żądania Cracovii o wyznaczenie innych terminów spotkań. Oczywiście, jest jeszcze wyjście salomonowe – rozwiązanie tej kretyńskiej kadry do lat 23.

JAK DفUGO TRZEBA CIĘ NAMAWIAĆ,
BYŚ WZIĄف TE DARMOWE 50 DOLARÓW?!
PO PROSTU KLIKNIJ

*** NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama