Naturalizować. Natychmiast!

redakcja

Autor:redakcja

01 stycznia 2009, 01:51 • 1 min czytania

Reklama

Ok, być może siostry Radwańskie wygrały coś tam w zeszłym roku. Może są naszymi nadziejami na medal olimpiady w Londynie. Może nawet są nadziejami jedynymi.

Reklama

Ale po obejrzeniu poniższego filmiku zgodzicie się chyba z nami: NATURALIZOWAĆ TĘ TENISISTKĘ. NATYCHMIAST.

Szczęśliwego nowego roku dla wszystkich kibiców dobrego sportu!

Najnowsze

Reklama

Weszło

Reklama