W Legii nie przejmują się przepisami. Co będzie dalej?

18 września 2008, 23:15 • 1 min czytania 0 komentarzy

W Legii pracują niezłe lekkoduchy. Kto by tam się przejmował jakimiś przepisami i regulaminami? Kto by zawracał sobie głowę przepisami? No i mamy efekty – drugi walkower w tym sezonie.
Tym razem Ekstraklasa zweryfikowała wynik meczu Pucharu Ekstraklasy pomiędzy Polonią a Legią z 1:1 na 3:0. Powód – złamanie Art. 13.5. Regulaminu Rozgrywek o Puchar Ekstraklasy, który mówi, iż jednocześnie na boisku musi występować co najmniej ośmiu zawodników uprawnionych do występowania w rozgrywkach ligowych o mistrzostwo Polski.

Przypomnijmy, że wcześniej zakwestionowano też wynik jednego z meczów Młodej Ekstraklasy, tym samym zmniejszając polski dorobek Mikela Arruabarreny o połowę goli.

Teraz czekamy aż ktoś na Łazienkowskiej pójdzie dalej i wystawi w jednym meczu dwunastu zawodników od pierwszej minuty.