Kubicki w Zniczu – chytry traci dwa razy

redakcja

Autor:redakcja

17 września 2008, 13:34 • 1 min czytania

Reklama
Kubicki w Zniczu – chytry traci dwa razy

Zachnłanność nie popłaca. Jak już informowaliśmy, Dariusz Kubicki stracił pracę w Lechii Gdańsk, bo zażądał dwukrotnej podwyżki (chciał zarabiać prawie 50 tysięcy złotych miesięcznie). Wówczas wymyślono dokument, że „Kuba” nigdy nie brał udziału w korupcji, pod czym podspisać się nie mógł.
No to teraz znalazło się dla niego miejsce w Zniczu Pruszków, gdzie nie zarobi 24 tysięcy złotych, jak w Lechii, tylko może z ósemkę. Do tego będzie przez cały sezon kręcił się w okolicach środka tabeli.

Reklama

FOT. W.Sierakowski FOTO SPORT

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
1
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama