Kto wygra w meczu Polonia – Polonia?

redakcja

Autor:redakcja

12 września 2008, 01:23 • 1 min czytania

Reklama
Kto wygra w meczu Polonia – Polonia?

Pamiętacie jak kiedyś pisaliśmy o wielkim powrocie wąsów do ekstraklasy? Kiedyś wąsy, co widać powyżej, miał każdy szanujący się piłkarz. Bez wąsów byłeś po prostu nikim. A dziś…
W „Polsce” znaleźliśmy wywiad z ostatnim Mohikaninem, największym wąsem naszej ligi, Jackiem Broniewiczem z Polonii Bytom. Jak wiadomo, Broniewicz kiedyś odszedł z Polonii Bytom do Polonii Warszawa, żeby spróbować sił w ekstraklasie. Plan mu się nie udał, bo awansowała nie ta Polonia, której się spodziewał. No i wrócił do Bytomia.

Reklama

– Powiem tylko tyle, że już wtedy, kiedy ja byłem w stolicy, nie traktowano tam piłkarzy fair. Nie chcę jednak dodawać nic więcej. Teraz skupiam się tylko na mojej obecnej drużynie – mówi Broniewicz. Na koniec dziennikarz zadał pytanie, kto wygra w meczu Polonia Bytom – Polonia Warszawa. Broniewicz błyskotliwie odparł: – Na pewno Polonia!

My byśmy tacy pewni nie byli. Pachnie remisem.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
1
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Weszło

Reklama