Beenhakker powołał trzecioligowca!

redakcja

Autor:redakcja

28 lipca 2008, 16:22 • 1 min czytania

Reklama
Beenhakker powołał trzecioligowca!

Leo Beenhakker powołał piłkarzy na konsultacje (bo napisać, że powołał ich do kadry byłoby na szczęście przesadą). Stan polskiego futbolu jest w opłakanym stanie, bo niektórych zawodników, których sprawdzi Leo nie wzięlibyśmy nawet do swojego zespołu na wu-efie. Powołani nie zostali zawodnicy z Wisły Kraków.
Mamy więc bramkarzy – Przyrowskiego i Stachowiaka. Hmm, zazdrościmy napastnikom rywali… Idźmy dalej – w obronie Rzeźniczak, Wysocki, Jodłowiec, Pawelec, Lisowski i Polczak. Rzuca na kolana? Nie za bardzo. Nawet w sparingu z Maccabi Tel Awiw bramki pewnie stracimy (liczba mnoga użyta celowo).

Reklama

Pomoc to Majewski, Kuklis, Dudzic, Bandrowski, Peszko, Danch i Pazdan. Tu już – ze względu na obecność Majewski, Bandrowskiego i Peszki trochę lepiej. Atak? Rybus, Krzywicki, Lewandowski, Zahorski i Pawłowski. Jest więc szansa, że strzelimy tyle co rywale (albo więcej), bo kilka nazwisk z przodu mogłoby rozbujać grę. Ale skąd Krzywicki (obecnie Cracovia), który nigdy nie zagrał jeszcze na poziomie wyższym niż trzecioligowy?! Nie za szybko!?

Najnowsze

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
2
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Weszło

Reklama