Dudek doradza, by… nie siedzieć na ławce

redakcja

Autor:redakcja

25 lipca 2008, 00:51 • 1 min czytania

Reklama
Dudek doradza, by… nie siedzieć na ławce

Właśnie trafiła w nasze ręce wypowiedź Jerzego Dudka z „PS”. Pytany jest nasz bramkarz o Ebiego Smolarka i odpowiada: – Jeśli Ebi czuje, że nie będzie grał w Racingu, to na jego miejscu zastanowiłbym się nad odejściem.
Hmm… Na jego miejscu, drogi Jurku? Czyżbyś nie odchodził z Realu Madryt dlatego, bo czujesz, że będziesz grał? Oj, wydaje nam się, że nos cię zawodzi. No, chyba że mówimy o typowym dla ciebie „zastanawianiu się nad odejściem”, które zawsze kończy się stwierdzeniem w stylu: – Zastanowiłem się i zostaję.

Reklama

Teraz tylko czekamy na wywiad ze Smolarkiem i jego wypowiedź: – Jeśli Jurek czuje, że nie będzie grał w Realu, to na jego miejscu zastanowiłbym się nad odejściem… I historia zatoczy koło:)

PS. Uprzedzając atak wyznawców Dudka – tak, tak, wiemy, że osiągnął bardzo dużo, wiemy, że Real to wielki klub itp. Wszystko to wiemy. Ale jakoś nie mogliśmy się powstrzymać.

Najnowsze

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
2
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Weszło

Reklama