PZPN: „Postanowiliśmy pokazać jaja”. No to popatrzcie!

redakcja

Autor:redakcja

24 lipca 2008, 18:46 • 1 min czytania

Reklama

Z cyklu „kretyńskie odzywki” rzecznika PZPN Zbigniewa Koźmińskiego: – Postanowiliśmy na koniec pokazać jaja.
Szczerze? Widok będzie obrzydliwy, ale jeśli ma zapowiadać koniec, to niech już zdejmują gacie i miejmy to za sobą! Ci, którzy chcą się przygotować, powinni wiedzieć, że będzie to wygladało tak…

Reklama

Najnowsze

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
2
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Weszło

Reklama