Kamil Glik specjalnie dla nas: – Wracam do treningów

redakcja

Autor:redakcja

11 czerwca 2018, 17:26 • 1 min czytania

Reklama
Kamil Glik specjalnie dla nas: – Wracam do treningów

Kamil Glik może jechać na mundial. Porozmawialiśmy na gorąco z samym zainteresowanym. 

Reklama

– Wiadomości są bardzo dobre. Lekarze dali mi zielone światło, abym jechał na Mundial. Jutro melduję się w Polsce, przebada mnie doktor Jaroszewski, sprawdzi jaki mam zakres ruchu – mówi nam Kamil Glik.

– A jaki masz?

– W zasadzie pełny. Czasami coś lekko jeszcze zaboli, ale normalnie ruszam ręką całkowicie. A pamiętajmy, że gdybym miał grać to jeszcze dochodzi kwestia tabletek przeciwbólowych, tejpowania, adrenaliny. Jestem bardzo zadowolony z tego, co usłyszałem od lekarzy. Powiedzieli, że jestem do treningu.

– Co to znaczy „do treningu”? Już?

Reklama

– To się w zasadzie okaże, no ale już. Wyjdę pojutrze na boisko i zobaczymy, jak się będę czuł. W każdym razie lekarze nie widzieli przeciwskazań. Może mnie poboli dzień, może dwa, może cztery. Oni tego nie wiedzą. Ale jest dobrze, nie potrzebuję operacji.

– Cała Polska wstrzymała oddech.

– Nie wiem, czy zdążę na Senegal. Chciałbym. Ale myślę, że na drugi mecz już tak. Przynajmniej mam taką nadzieję. Każdy miał czarne myśli, ale z każdym dniem postęp jest ogromny. Na dziś jestem myślami na Mundialu, a nie poza nim.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Iran został skrzywdzony na mundialu. Tak jak irańskie piłkarki przez reżim

Szymon Janczyk
11
Iran został skrzywdzony na mundialu. Tak jak irańskie piłkarki przez reżim

Weszło

Reklama