Klub Polaka spadł z Ligue 1. Pogrążył go 16-latek [WIDEO]
FC Nantes – klub należący od blisko dwóch dekad do polskiego biznesmena Waldemara Kity – spadł z francuskiej ekstraklasy. Ekipa „Kanarków” spędziła w Ligue 1 trzynaście sezonów z rzędu. Ostatnie lata były zresztą dla zasłużonego klubu całkiem udane. W 2022 roku Nantes sięgnęło po Puchar Francji, w kolejnym sezonie dotarło do finału tych rozgrywek. W poprzedniej kampanii drużyna ze Stade de la Beaujoire uplasowała się na trzynastym miejscu w ligowej […]