Był kozakiem w Legii, teraz zakończył karierę
Vadis Odjidja-Ofoe spędził w Legii Warszawa tylko rok, ale prezentował się tak dobrze, że niektórzy uważają go nawet za najlepszego jakościowo obcokrajowca w historii Ekstraklasy. Belg właśnie zawiesił piłkarskie buty na kołku. Ogłosił to jego ostatni klub Eendracht Aalst. Ofoe w niedawno zakończonym sezonie piątej ligi belgijskiej rozegrał 19 meczów i pomógł awansować. Vadis Odjidja-Ofoe zakończył karierę. W Legii grał olśniewająco Powodem takiej decyzji były przede wszystkim ciągle […]