Polak zagra w Lidze Mistrzów! Przechodzi testy medyczne
Wszystko wskazuje na to, że piłkarz odejdzie z Górnika Zabrze nawet bez debiutu na koncie, za to pozwoli klubowi nieźle zarobić. Ostatnio przebywał na wypożyczeniu i pokazał się z na tyle dobrej strony, że zwrócił na siebie uwagę mocniejszych klubów. Wygląda na to, że właśnie się wyjaśniła się jego przyszłość. Przechodzi testy medyczne przed dołączeniem do ekipy, która ma zapewniony udział w fazie ligowej Ligi Mistrzów! Czeski portal iSport poinformował, że Slavia Praga kontynuuje ofensywę transferową, […]