Weszło „Wysiąść z mercedesa i podjechać tramwajem do kolejnego mercedesa” Piotr Tomasik 16.08.2014 12:26 0
Weszło Ruch znów ściąga z zagranicy, bo… W Polsce darmoszka już się skończyła redakcja 14.08.2014 09:19 0
Weszło Bereszyński: Ja jestem od grania, a nie sprawdzania papierków Piotr Tomasik 13.08.2014 10:45 2
Weszło Ostrowska: Zrobiono ze mnie kozła ofiarnego, a to nie ja jestem winna Piotr Tomasik 09.08.2014 12:14 1
Weszło Iwan: Rumak bezsensownie próbuje deprecjonować siłę swoich piłkarzy Piotr Tomasik 07.08.2014 11:18 2
Weszło Wdowczyk podpowiada… Bergowi. „Jeśli nie awansuje, to się nie wybroni” Piotr Tomasik 30.07.2014 11:23 0
Ekstraklasa Górnik w błędnym kole. Spłaca stare długi, więc powstają nowe redakcja 28.07.2014 08:39 5