Weszło Mioduski: Barceloną nie będziemy, ale możemy grać w tej samej lidze Piotr Tomasik 29.09.2014 08:09 3
Weszło Nie trzeba obrażać się na wszystkich piłkarzy z polskimi korzeniami Piotr Tomasik 23.09.2014 08:45 3
Weszło Przed hitem: Nie boimy się, nie przestraszmy się, nie pękamy… Piotr Tomasik 20.09.2014 10:23 4
Weszło Boenisch: Nigdy nie mówiłem, że nie chcę grać w reprezentacji Piotr Tomasik 17.09.2014 09:56 5
Weszło Listkiewicz: Gdyby żył Górski, zdjąłby pasek i wlał kilku leserom na goły tyłek Piotr Tomasik 16.09.2014 07:52 9