Palermo

W Palermo zostanie jeden Polak. Drugiego nie chcą
Inne ligi zagraniczne

W Palermo zostanie jeden Polak. Drugiego nie chcą

Palermo ponownie rozczarowało, przegrywając w półfinale baraży o awans do Serie A z Catanzaro. Sycylijczycy ulegli w dwumeczu 2:3, co oznacza, że spędzą piąty sezon z rzędu na zapleczu włoskiej ekstraklasy. Brak awansu oznacza spore zmiany w kadrze na kolejny rok, a liczba Polaków może zmaleć o połowę. Kto zostanie w Palermo? W zespole występuje obecnie dwóch zawodników z naszego kraju – Patryk Peda oraz Bartosz Bereszyński. Ten pierwszy ma za sobą całkiem udany sezon […]
Maciej Piętak
9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Suche Info

Fantastyczny rajd i gol prawą nogą Arkadiusza Recy w Serie B [WIDEO]

redakcja
2
Fantastyczny rajd i gol prawą nogą Arkadiusza Recy w Serie B [WIDEO]
Reklama
Suche Info

Media: Kamil Glik może zostać w Serie B. Palermo chce pozyskać Polaka

redakcja
13
Suche Info

Sky Italia: Właściciele Manchesteru City chcą kupić Palermo

redakcja
6
Sky Italia: Właściciele Manchesteru City chcą kupić Palermo
Serie A

Polacy uciekają z tonącego Palermo

redakcja
0
Polacy uciekają z tonącego Palermo
Reklama
Weszło

Serie A nie dla Palermo. Przykry wieczór dla Dawidowicza

redakcja
9
Serie A nie dla Palermo. Przykry wieczór dla Dawidowicza
  • 1
  • 2