Kibice klubu Premier League uderzyli w zespół. „To bardzo boli”
W maj wchodzili na pole position, lecz ich sytuacja stała się beznadziejna. Przegrali wszystkie mecze, które rozegrali w tym miesiącu, a do ostatniej kolejki mogą przystąpić już bez matematycznych szans na utrzymanie. Po ostatnim meczu gracze usłyszeli, że „koszulka tego klubu jest na nich za duża”. Trener przyznał, że przyśpiewka ta była „bardzo bolesna”. West Ham nad przepaścią Wszystko wskazuje, że po 14 latach West Ham pożegna się z Premier League. Na koniec kwietnia […]