Pierwszy transfer mistrza Polski! Powrót wychowanka po latach
Po ogłoszeniu wykupu Luisa Palmy Lech właśnie dokonał pierwszego transferu w letnim okienku transferowym. Zespół mistrza Polski zasilił wychowanek, który w ostatnich sezonach bardzo udanie radził sobie na tureckich boiskach. Tym samym wraca na Bułgarską po ośmiu latach przerwy. Lech poinformował o pierwszym transferze dokonanym przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Do Poznania wrócił 29-letni Mateusz Lis. Bramkarz podpisał kontrakt aż do końca czerwca 2029 roku. Tym samym mistrz […]