W Warszawie idą za ciosem. Sypią się kolejne odejścia
Dopiero co Polonia Warszawa poinformowała o odejściu po ponad sześciu latach dyrektora sportowego Piotra Kosiorowskiego. Na tym się jednak nie zakończyło, bowiem z Konwiktorską pożegnała się kolejna kluczowa postać. Jak widać w stolicy szykuje się prawdziwa rewolucja przed startem kolejnych rozgrywek. Polonia oficjalnie poinformowała o odejściu z klubu Mariusza Pawlaka, który przez blisko dwa lata prowadził Czarne Koszule na zapleczu Ekstraklasy. Dwukrotnie był blisko, by awansować do grona najlepszych, jednak […]