Mariusz Pawlak

W Warszawie idą za ciosem. Sypią się kolejne odejścia
Betclic 1. Liga

W Warszawie idą za ciosem. Sypią się kolejne odejścia

Dopiero co Polonia Warszawa poinformowała o odejściu po ponad sześciu latach dyrektora sportowego Piotra Kosiorowskiego. Na tym się jednak nie zakończyło, bowiem z Konwiktorską pożegnała się kolejna kluczowa postać. Jak widać w stolicy szykuje się prawdziwa rewolucja przed startem kolejnych rozgrywek.  Polonia oficjalnie poinformowała o odejściu z klubu Mariusza Pawlaka, który przez blisko dwa lata prowadził Czarne Koszule na zapleczu Ekstraklasy. Dwukrotnie był blisko, by awansować do grona najlepszych, jednak […]
Mikołaj Duda
16
Reklama
Reklama
Weszło

„Gradecki ma szansę, żeby być naprawdę wszechstronnym bramkarzem”

Maciej Wąsowski
7
„Gradecki ma szansę, żeby być naprawdę wszechstronnym bramkarzem”
Reklama
Weszło

„Mało który obrońca wygra z nim 1 na 1”. Piast ma swojego Ramireza?

redakcja
0
„Mało który obrońca wygra z nim 1 na 1”. Piast ma swojego Ramireza?
Weszło

Piłka to choroba, z którą mam nadzieję żyć jak najdłużej

redakcja
4
Piłka to choroba, z którą mam nadzieję żyć jak najdłużej