Łukasz Wolsztyński

Polacy za granicą: Steczyk na wozie, Wolsztyński pod wozem
Inne ligi zagraniczne

Polacy za granicą: Steczyk na wozie, Wolsztyński pod wozem

Sobota, 16 maja, zapewniła skrajne emocje polskim piłkarzom występującym w zagranicznych ligach. Dominik Steczyk może świętować historyczny awans do portugalskiej ekstraklasy, podczas gdy Łukasz Wolsztyński spadł ze słowackiej elity po meczu, po którym zarząd jego klubu porównał tamtejszy związek do gnijącej ryby. Steczyk z awansem. Powrót po 37 latach do elity W Portugalii Academico de Viseu FC Dominika Steczyka bezbramkowo zremisowało z rezerwami Sportingu CP w ostatniej kolejce sezonu drugiej […]
Maciej Piętak
0
Reklama
Ekstraklasa

Wolsztyński: Jesteśmy zdeterminowani, by osiągać bardzo dobre wyniki

Patryk Stec
0
Wolsztyński: Jesteśmy zdeterminowani, by osiągać bardzo dobre wyniki
Reklama
Suche Info

Kotwica wciąż się zbroi, wzięła kolejnego piłkarza z przeszłością w Ekstraklasie

redakcja
8
Kotwica wciąż się zbroi, wzięła kolejnego piłkarza z przeszłością w Ekstraklasie
Reklama
Weszło

Wolsztyński: „Parę razy zrobiłem różnicę. Żałuję, że teraz nie pomogę kolegom”

Jan Mazurek
0
Wolsztyński: „Parę razy zrobiłem różnicę. Żałuję, że teraz nie pomogę kolegom”
Ustaw ligę

Dycha poza radarem. Nieoczywiste wybory w Ustaw Ligę

redakcja
0
Dycha poza radarem. Nieoczywiste wybory w Ustaw Ligę
Reklama
Weszło

Chudy bramkarz i ciekawy Gruzin w Zabrzu

redakcja
0
Chudy bramkarz i ciekawy Gruzin w Zabrzu
Weszło

Weszłopolscy. Jeśli ktoś tu potrzebuje treningu, to raczej Błażej Augustyn

red6
0
Weszłopolscy. Jeśli ktoś tu potrzebuje treningu, to raczej Błażej Augustyn
Reklama
Weszło

Górnik Zabrze odzyskał brakujące ogniwo?

redakcja
24
Górnik Zabrze odzyskał brakujące ogniwo?
Weszło

„Podczas rehabilitacji widziałem ludzi na wózkach. Mam się smucić kontuzją?”

redakcja
5
„Podczas rehabilitacji widziałem ludzi na wózkach. Mam się smucić kontuzją?”
Weszło

„Jak będziecie tak dalej grać, to pojedziecie za granicę. Zrywać pomarańcze!”

redakcja
55
„Jak będziecie tak dalej grać, to pojedziecie za granicę. Zrywać pomarańcze!”
Reklama
Weszło

Mieliśmy po 12 lat i jedno marzenie – żeby Górnik wyglądał tak jak dzisiaj

redakcja
18
Mieliśmy po 12 lat i jedno marzenie – żeby Górnik wyglądał tak jak dzisiaj