KSZO jeszcze sobie poczeka. Resovia nie pozostawiła złudzeń
W Ostrowcu Świętokrzyskim jest głód na wydostanie się z czwartego szczebla rozgrywkowego. KSZO ugrzęzło na nim na wiele lat i teraz była doskonała okazja, by przerwać tę serię. Zadanie w teorii do wykonania, bowiem wystarczyło w dwumeczu okazać się lepszym od Resovii. Piłkarze Kamila Kuzery jednak nie pozostawili rywalom nawet najmniejszych złudzeń na wygranie tego starcia. W Ostrowcu Świętokrzyskim zapewne jeszcze długo będą rozpamiętywać pierwszy mecz, który został rozegrany na ich obiekcie. […]