Kapitan Podbeskidzia po awansie: Jesteście niegodni podania ręki!
Podbeskidzie w imponującym stylu awansowało do Betclic 1. Ligi. Droga na zaplecze Ekstraklasy nie była jednak dla podopiecznych Marcina Włodarskiego usłana różami, bo jeszcze w rundzie jesiennej musieli się martwić o utrzymanie. Po sukcesie głos zabrał kapitan Górali, Konrad Forenc, który w mocnych słowach odpowiedział hejterom. – Nie jesteście godni podania ręki! – grzmiał bramkarz Bielszczan przed kamerami TVP Sport. Konia z rzędem temu, kto by pomyślał, że Podbeskidzie po dwóch […]