John van den Brom

Reklama
Ekstraklasa

Tylko szaleniec rozważałby zwolnienie van den Broma po ewentualnej porażce

Damian Smyk
45
Tylko szaleniec rozważałby zwolnienie van den Broma po ewentualnej porażce
Suche Info

„Lech Poznań nie ma przyszłości z Johnem van den Bromem”

redakcja
74
„Lech Poznań nie ma przyszłości z Johnem van den Bromem”
Reklama
Reklama
Suche Info

Van den Brom: Ostatnie spotkania były lepsze w naszym wykonaniu

redakcja
33
Van den Brom: Ostatnie spotkania były lepsze w naszym wykonaniu
Reklama
Suche Info

Van den Brom: Nie chciałbym zagrać znowu z Karabachem

redakcja
9
Van den Brom: Nie chciałbym zagrać znowu z Karabachem
Liga Konferencji

Van den Brom: W tym roku ten zespół po raz drugi przeszedł do historii. Jestem dumny

Damian Smyk
19
Van den Brom: W tym roku ten zespół po raz drugi przeszedł do historii. Jestem dumny
Reklama
Suche Info

Van den Brom: Skóraś zasłużył na wyjazd z kadrą na mundial

redakcja
17
Van den Brom: Skóraś zasłużył na wyjazd z kadrą na mundial
Ekstraklasa

Makowski: Lech osłabił się w stosunku do wiosny. Bazą Rakowa jest intensywność

Maciej Wąsowski
3
Makowski: Lech osłabił się w stosunku do wiosny. Bazą Rakowa jest intensywność
Suche Info

Van den Brom: – Nie można szukać żadnych wymówek

redakcja
1
Van den Brom: – Nie można szukać żadnych wymówek
Reklama
Liga Konferencji

Van den Brom nauczył Lecha łączenia ligi z pucharami? To najlepszy taki sezon od lat

Damian Smyk
32
Van den Brom nauczył Lecha łączenia ligi z pucharami? To najlepszy taki sezon od lat
Suche Info

Van den Brom: Porozmawiam z Velde o zaistniałej sytuacji

redakcja
18
Van den Brom: Porozmawiam z Velde o zaistniałej sytuacji
Suche Info

John van den Brom: Jesteśmy zawiedzeni rezultatem

redakcja
4
John van den Brom: Jesteśmy zawiedzeni rezultatem
Reklama
Piłka nożna

Trenerzy po Lech – Śląsk. Van den Brom: „Rudko nam nie pomógł”

Damian Smyk
12
Trenerzy po Lech – Śląsk. Van den Brom: „Rudko nam nie pomógł”
Suche Info

Van den Brom: Nie przegraliśmy, ale to niewystarczające

redakcja
8
Van den Brom: Nie przegraliśmy, ale to niewystarczające