Były piłkarz Wisły mógł jechać na mundial. Wykluczyła go kontuzja
Były piłkarz Wisły Kraków marzył o wyjeździe na mistrzostwa świata do Ameryki Północnej. Znalazł się nawet w szerokiej kadrze, jednak teraz musiał sam zrezygnować z udziału w mundialu. Doznał kolejnej kontuzji w ostatnim czasie i był zmuszony poddać się zabiegowi. Przygoda Jana Klimenta w Polsce nie była szczególnie imponująca. W Wiśle występował przez jeden sezon, akurat w tym, w którym klub z Reymonta spadł z Ekstraklasy. Sam formą, szczególnie nie zachwycił, ale po powrocie do ojczyzny prezentował […]