Bez rewolucji na ławce Śląska. Misja trwa
Śląsk Wrocław cieszy się z szybkiego powrotu do Ekstraklasy i przy okazji ogłasza dodatkową radosną nowinę. Na ławce trenerskiej pozostaje ostatecznie Ante Simundza, którego kontrakt przedłużył się automatycznie wraz z udanym finiszem sezonu. Śląsk i Wisła Kraków wracają do elity unikając zarazem barażowej młócki. Dwie wielki firmy znów zagrają w Ekstraklasie, a Wrocławian do sukcesu poprowadził trener, który zaznał rok wcześniej gorzkiego smaku spadku. Mimo kryzysu w trakcie […]