Blamaż Adama Dzika – sąd odrzucił wniosek o upadłość Kotwicy!
Adam Dzik myślał, że przechytrzy wszystkich, zgłaszając wniosek o upadłość Kotwicy Kołobrzeg. Były prezes klubu chciał w ten sposób uniknąć uregulowania piłkarzom, trenerom i innym pracownikom wielomiesięcznych zaległości. Tym razem został jednak przechytrzony sam Dzik. Bo sąd w Koszalinie odrzucił jego wniosek o upadłość! Kotwica od lat była zarządzana w sposób patologiczny. Częstotliwość wypłacania pensji zależała od humorów jej prezesa, który twierdził na przykład, że kontuzjowanym zawodnikom nie należy […]
Jakub Białek
• 2 min czytania
36