Legia Warszawa w najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Zadanie nie wydaje się przesadnie trudne, bowiem rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli, ale stołecznej ekipie jeszcze nigdy nie udało się wygrać w Ekstraklasie na tym terenie. Jakie są nastroje po zwycięstwie z Widzewem?
Porozmawiamy również o letnich planach transferowych i trudnej sytuacji finansowej klubu. Na magazyn „Czarna eLka” zapraszają Wojciech Piela, Michał Kopczyński i Jakub Majewski.