Van den Brom: Nie przegraliśmy, ale to niewystarczające

redakcja

Autor:redakcja

14 października 2022, 09:24 • 1 min czytania

Reklama
Van den Brom: Nie przegraliśmy, ale to niewystarczające

Lech Poznań wykonał w czwartek plan minimum i zremisował na wyjeździe z Hapoelem Beer Szewa 1:1. Jednak nie wszyscy są zadowoleni z takiego rezultatu. Rozczarowania brakiem zwycięstwa nie krył w pomeczowym wywiadzie trener John van den Brom.

Reklama

Troszeczkę jestem rozczarowany tym wynikiem. To samo powiedziałem chłopakom po meczu. Miałem takie odczucie, że naprawdę mogliśmy wygrać. Oczywiście są takie mecze, że maksimum, co możemy ugrać to remis, ale zagraliśmy lepiej, niż w zeszłym tygodniu w Poznaniu. Mogliśmy wygrać. To rozczarowujące, tak uważam – przyznał Holender przed kamerami Viaplay.

– Nie przegraliśmy na wyjeździe i to dobrze, ale to nie jest dla nas wystarczające. Mogliśmy zrobić wielki krok w kierunku awansu, ale nie zrobiliśmy. Więc do dupy – dodał szczerze, czym nieco zaskoczył dziennikarza.

Bez względu na słowa van den Broma wydaje się, że w Poznaniu mogą być zadowoleni z czwartkowego rezultatu. Dzięki remisowi w Izraelu Kolejorz obronił pozycję wicelidera swojej grupy i utrzymał dwupunktową przewagę nad trzecim Hapoelem.

Czytaj więcej o Lechu Poznań:

Reklama

Fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank