Legia ma nowego wicedyrektora sportowego! Pracował w Rakowie

redakcja

Autor:redakcja

30 listopada 2021, 18:51 • 1 min czytania

Reklama
Legia ma nowego wicedyrektora sportowego! Pracował w Rakowie

Dariusz Mioduski zatrudnił nowego wicedyrektora sportowego. Paweł Tomczyk od pierwszego grudnia wzmocni pion sportowy Legii. Nowy pracownik warszawskiego klubu jest dobrze znany w środowisku piłkarskim. Pełnił rolę kierownika skautingu w Rakowie Częstochowa, a następnie objął stanowisko dyrektora sportowego klubu z Częstochowy.

Reklama

– Do jego zadań należeć będą między innymi negocjacje z zawodnikami, agentami i innymi klubami oraz nadzorowanie pracy działu scoutingu. Dodatkowo, nowy wicedyrektor sportowy będzie zarządzał i nadzorował przepływ zawodników Akademii Legii Warszawa do pierwszego zespołu – podaje oficjalna strona Legii Warszawa.

Paweł Tomczyk pracował w Rakowie do sierpnia 2021. Sprowadził do klubu z Częstochowy między innymi Vladlana Kovacevica i Davida Tijanica. Odsyłamy do rozmowy z Pawłem Tomczykiem, którą przeprowadziliśmy tuż po zwolnieniu z Rakowa. Nowy wicedyrektor Legii opowiedział nam między innymi o kulisach pracy w Rakowie.

 

Czytaj także:

Reklama

fot. 400mm.pl

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
2
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank