Kamiński: – Zrobiliśmy kolejny krok w walce o mistrzostwo

redakcja

Autor:redakcja

17 października 2021, 20:34 • 1 min czytania

Reklama
Kamiński: – Zrobiliśmy kolejny krok w walce o mistrzostwo

Jakub Kamiński, ubrany w okolicznościową koszulkę sławiącą jednobramkowe zwycięstwo nad Legią, na antenie Canal Plus Sport opisywał swoje emocje związane z triumfem w hicie Ekstraklasy.

Reklama

Tak wyglądała rozmowa, tak prezentowała się koszulka.

– To jeden z ważniejszych meczów w sezonie dla całej społeczności Lecha. Jestem dumny, że udało nam się wygrać. Zrobiliśmy kolejny krok w walce o mistrzostwo. Na razie jestem spokojny, zostało sporo meczów do końca rundy. Legii jeszcze nie można skreślać. Piast Gliwice też miał taki sezon, że tracił piętnaście punktów, a zdobył mistrzostwo. Musimy wycisnąć maksa z tej rundy, w przerwie dobrze się przygotować, a na wiosnę walczyć o mistrza. 

Reklama

Jakub Kamiński odniósł się też do informacji, że z trybun na ulicy Łazienkowskiej obserwował go skaut Atalanty Bergamo.

 – Wyrzucam takie informacje z głowy. Skupiam się na sobie. Chcę potwierdzać swoją bardzo dobrą dyspozycję. Zdaję sobie sprawę, że jak zdobędziemy mistrzostwo, a ja dalej będę tak grać, to oferta przyjdzie, a ja będę się musiał zastanowić.

Fot. Fotopyk

Najnowsze

Reklama
La Liga

Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Maciej Piętak
2
Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank