Bartomeu: – Błędem było to, że pozwoliliśmy Messiemu odejść

redakcja

Autor:redakcja

15 października 2021, 14:07 • 1 min czytania

Reklama
Bartomeu: – Błędem było to, że pozwoliliśmy Messiemu odejść

Josep Maria Bartomeu udzielił dużego wywiadu Mundo Deportivo. Zgodnie z oczekiwaniami bronił swojego sposobu zarządzania, a także krytykował nowy zarząd. Wypowiedział się w także w sprawie Leo Messiego, którego jego zdaniem trzeba było zatrzymać.

Reklama

Bartomeu (za FCBarca.com): Zawsze uważałem, że jego obecność wśród nas jest niezbędna, nie tylko dlatego, że jest najlepszy na świecie, ale także z uwagi na jego wkład finansowy i instytucjonalny. Błędem było to, że pozwoliliśmy Messiemu odejść. On jest kimś więcej niż tylko piłkarzem, w którym można się zakochać. (…) Messi chciał odejść z klubu, rozmawialiśmy o tym i powiedziałem „nie”. Zawsze uważałem, że Messi jest bardzo ważny dla naszego klubu. Barça jest również bardzo ważna dla niego i byłby to poważny problem, gdyby odszedł. Powiedziałem mu, że jeśli chciałby odejść jak Xavi i Iniesta, do Kataru, Chin czy Stanów Zjednoczonych, to możemy o tym porozmawiać, złożymy mu hołd i pożegnamy się. Ale Messi nie miał jeszcze drużyny i chciał być wolny.

Przeczytaj cały wywiad na FCBarca.com

Fot. NewsPix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank