Emreli z koronawirusem

redakcja

Autor:redakcja

12 października 2021, 09:33 • 1 min czytania

Reklama
Emreli z koronawirusem

Jak poinformował Azerski Związek Piłki Nożnej – napastnik Legii Warszawa, Mahir Emreli, złapał na zgrupowaniu swojej reprezentacji koronawirusa. Emreli miał dzisiaj otrzymać pozytywny wynik testu przy rutynowej kontroli przed nadchodzącym meczem Azerbejdżanu z Serbią. 

Reklama

Spotkanie ma się odbyć dzisiaj w Belgradzie. Emreli zapewne ominie to starcie, ale ważniejsze dla kibiców w Warszawie jest to, kiedy będzie mógł powrócić do Polski, wznowić treningi z drużyną i – co najważniejsze – kiedy będzie mógł grać. Sytuacja Legii w tabeli nie jest najweselsza, a przed warszawskim klubem prawdziwy maraton: prestiżowy mecz z Lechem Poznań w lidze, wyjazd do Neapolu na mecz Ligi Europy oraz do Gliwic w Ekstraklasie. Ba, do końca października Legia musi jeszcze zmieścić mecz ze Świtem w Szczecinie w ramach Pucharu Polski oraz domową potyczkę z Pogonią u siebie.

Trudno w tej chwili prognozować, w ilu spośród tych meczów Czesław Michniewicz będzie musiał sobie radzić bez Emreliego, ale licząc nawet te dziesięć dni od pozytywnego testu – azerski piłkarz wypada na Lecha i Napoli…

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank