GieKSa w końcu zapunktowała. Remis w meczu beniaminków

redakcja

Autor:redakcja

20 września 2021, 22:36 • 1 min czytania

Reklama
GieKSa w końcu zapunktowała. Remis w meczu beniaminków

GKS Katowice przełamał złą passę. Zespół Rafała Góraka, który przegrał trzy ostatnie mecze, trącąc w nich łącznie 11 bramek, zremisował z Górnikiem Polkowice w spotkaniu kończącym 9. kolejkę na zapleczu Ekstraklasy. 

Reklama

Na gole kibice obu zespołów musieli czekać do drugiej połowy. Goście z Katowic wyszli na prowadzenie za sprawą bramki Michała Kołodziejskiego. Dla 28-latka to pierwszy gol w karierze na tym poziomie rozgrywkowym. Polkowiczanie wyrównali po rzucie karnym. Do piłki podszedł Mateusz Piątkowski, który niedawno zmarnował jedenastkę w spotkaniu ze Stomilem, ale tym razem się nie pomylił. W końcówce bliżej zwycięstwa byli goście, ale nie udało im się wykorzystać dobrej sytuacji.

Jak ten remis wpływa na tabelę? GKS dalej jest w strefie spadkowej, ale już tylko ze względu na gorszy bilans bramkowy niż ten, który ma GKS Jastrzębie. Górnik jest 13. i ma jeden punkt więcej niż dzisiejszy rywal.

Fot. newspix.pl

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank