Polacy powalczą o brąz. Mistrzostwa Europy w Amp Futbolu

redakcja

Autor:redakcja

18 września 2021, 16:44 • 2 min czytania

Reklama
Polacy powalczą o brąz. Mistrzostwa Europy w Amp Futbolu

Były marzenia o złocie, ale niestety – nie uda się. Naszej reprezentacji w Amp Futbolu pozostanie walka o brązowy medal. W półfinale minimalnie lepsi okazali się Hiszpanie, ale oczywiście i tak, jak myślimy o naszych ampfutbolistach i ich grze w tym turnieju – duma, duma, duma.

Reklama

Drużyna Marka Dragosza mierzyła się już w tym turnieju z Hiszpanią – w fazie grupowej był remis, 1:1. Dziś, niestety, zakończyło się na 1:2.

Szkoda, bo naprawdę dobrze wyglądaliśmy w tym meczu, od pierwszych minut naciskając, ostrzeliwując bramkę Hiszpanii. Problem w tym, że zamiast ułożyć sobie mecz, pewnie prowadzić – sami straciliśmy gola po błędzie w środku pola. Błąd na gola zamieniał Fran Castilla.

I znowu – pokazał siły mentalnej naszej drużyny. Raptem dwie minuty i już nasza odpowiedź. Bartek Łastowski z rzutu wolnego – siadło. 1:1 do przerwry.

Nestety, w drugiej połowie Hiszpanie odpowiedzieli podobnym uderzeniem. Do końca walczyliśmy, ale nie udało się.

Reklama

W meczu o trzecie miejsce naszym rywalem będzie Rosja albo Turcja.

POLSKA – HISZPANIA 1:2 (1:1)

Reklama

Łastowski 25 – Castilla 23, Castro 36

Fot. NewsPix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank