Aguero twierdzi, że niczego nie żałuje

redakcja

Autor:redakcja

10 września 2021, 22:18 • 1 min czytania

Reklama
Aguero twierdzi, że niczego nie żałuje

Sergio Aguero zabrał głos na temat spekulacji dotyczących jego osobistych odczuć dotyczących odejścia z Barcelony Leo Messiego. Jak powszechnie wiadomo, obu panów łączy nie tylko przyjaźń i narodowość, ale też więzy rodzinne. W mediach obecna była narracja, według której Aguero przyszedł do Barcelony dla Messiego, więc odejście tego drugiego wywołało dyskusję również co do przyszłości Kuna w Barcelonie. 

Reklama

– Nie wiem skąd się wzięły te wszystkie plotki. Nawet gdybym wiedział, co się stanie później, i tak podpisałbym kontrakt z Barceloną – przekonywał Aguero w rozmowie z RAC1, którą spisało ESPN. – Przecież gdy podpisywałem swoją umowę, Leo nie był jeszcze pewny swojej przyszłości. Na żadnym etapie negocjacji nie było żadnej klauzuli wiążącej mój kontrakt z tym, czy Messi zostanie w Barcelonie, czy też nie. 

Aguero zaznaczył również, że pomimo ciężkiej sytuacji Barcelona nadal musi mierzyć wysoko.

– Barcelona zawsze musi walczyć o każde trofeum – powiedział Aguero. – Nie jesteśmy pewnie faworytem Ligi Mistrzów, ale inne kluby będą nas szanować. Może i ludzie nie wymagają od nas zbyt wiele, ale wszyscy powinni mieć się na baczności. 

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank